Kategorie blog
Artykuły
Na czym polegają warsztaty ceramiczne w Krakowie w Smak Sztuki?

W naszej pracowni ceramicznej Smak Sztuki przy ul. Kobierzyńskiej 117 a w Krakowie, proponujemy rozbudowany i elastyczny program zajęć dla osób chcących nauczyć się technik pracy z gliną. Umiejętności nabyte podczas warsztatów ceramicznych, pozwalają na samodzielne posługiwanie się nimi w warunkach domowych. Można je wykorzystać do tworzenia przedmiotów codziennego użytku, biżuterii, dekorów i do wielu zabaw z dziećmi. Nie ma czasu cenniejszego, niż ten spędzony razem, a nasze kursy rozszerzają wachlarz Państwa możliwości. Zapraszamy.

Herbata a ciąża

Okres ciąży to niezwykle ważny czas w życiu każdej kobiety. Już na początku ciąży, przyszła mama dostaje długą listę rzeczy, które nie są dla niej i dla powstającego w niej nowego organizmu wskazane. Co jednak z herbatą, którą również znajdziemy na niektórych listach produktów zakazanych dla przyszłych matek?...

Kalendarz najbliższe wolne terminy warsztatów w Smak Sztuki

0
Kalendarz najbliższe wolne terminy warsztatów w Smak Sztuki

Terminy prezentowane poniżej nie są jedynymi terminami wolnymi, jeśli potrzebujesz ustalić inny termin prosimy o kontakt telefoniczny 502-931-131 w celu ustalenia dogodnego dla Ciebie terminu.

Jeśli posiadasz kupon przygotuj go, aby podać kod kuponu w trakcie rozmowy telefonicznej z nami.

Wydarzenie zaczynające się od słów "ZAMNKIĘTA GRUPA" oznaczają komplet miejsc w tym terminie.

Jeśli przeglądasz ten artykuł na KOMPUTRZE STACJONARNYM najedź kursorem myszki na Kalendarz i kliknij w niego, potem naciśnij na klawiaturze komputera literę A - zobaczysz wtedy widok Kalendarza w trybie HARMONOGRAM.

Jeśli oglądasz ten artykuł w SMARTFONIE możesz nie widzieć terminów - prosimy kliknij w prawy dolny róg Kalendarza napis "Google Kalendarz" wówczas zostaniesz przeniesiony na stronę gdzie wyświetlą Ci się wolne terminy i wszelkie szczegóły. Warto wtedy w górnym rogu zmienić opcję "Miesiąc" na "Harmonogram" będziesz lepiej widzieć w smartfonie najbliższe terminy.

Z pozdrowieniami!

Małgorzata i Bartłomiej

Komentarze do wpisu (0)

Newsletter
Chcesz wiedzieć pierwszy o nowościach i promocjach w sklepie?
Chcę otrzymywać E-mail Newsletter. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów marketingowych zgodnie z

polityką prywatności

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl