Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
Newsletter
Chcesz wiedzieć pierwszy o ofertach specjalnych?
Czas realizacji zamówień

Statusy produktów i czas realizacji zamówień w sklepie

Wszystkie towary oferowane w naszym sklepie są co do zasady dostępne w naszym magazynie, chyba że przy towarze zaznaczono inaczej. Tylko niektóre produkty dostępne są "na zamówienie" (wymagana przedpłata) i przy tych towarach podano indywidualny czas realizacji zamówienia.

Oznaczenia dostępności:  

dostępny = towar dostępny

na zamówienie = ten produkt ściągniemy szybko specjalnie dla Ciebie, jeśli go zamówisz

mała ilość = towar jest na wyczerpaniu

wyprzedany = towaru brak i nie będzie nowej dostawy ze względu na wyprzedanie lub koniec partii w tym sezonie


W przypadku towarów dostępnych w magazynie wysyłane są one do Państwa w czasie do 2 dni roboczych od momentu zaksięgowania wpłaty za zamówienie - na koncie sklepu. 
 
Po wysłaniu przesyłki z magazynu sklepu firma kurierska powinna dostarczyć ją do odbiorcy w następnym dniu roboczym. Jest to normalny czas realizacji usługi kurierskiej.

Firma Smaksztuki.pl, nie ponosi winy za opóźnienia w dostarczeniu zamówienia nie wynikające z winy sklepu (leżące po stronie firmy kurierskiej lub spowodowane siłą wyższą).  W szczególności Smaksztuki.pl nie ponosi odpowiedzialności na opóźnienia wynikające z podania przez zamawiającego nieprawidłowych, niedokładnych lub błędnych danych adresowych.
 
W przypadku płatności kartą VISA, VISA ELECTRON, MASTERCARD, MASTERCARD ELECTRONIC, MAESTRO - czas realizacji zamówienia liczy się od momentu pozytywnej autoryzacji płatności kartą czyli od momentu otrzymania informacji, że płatność za zamówienie została dokonana.
 
Pamiętaj!!!  W celu usprawnienia dostarczenia Twojego zamówienia sprawdzaj dokładnie podane przez Ciebie dane adresowe. Jeśli miejsce odbioru jest położone nietypowo lub dojazd jest skomplikowany albo z adresu mogą wynikać niejasności, napisz na ten temat w uwagach przy składaniu zamówienia. Informacja taka ułatwi kurierowi znalezienie miejsca przeznaczenia przesyłki.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl