Kategorie blog
Sonda
Prosimy, poradź nam o czym chciałbyś zobaczyć filmy?
Newsletter
Chcesz wiedzieć pierwszy o ofertach specjalnych?
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
Dobry pomysł na wieczór panieński - warsztaty ceramiczne z czekoladą 0
Dobry pomysł na wieczór panieński - warsztaty ceramiczne z czekoladą

Jaki jest dobry pomysł na wieczór panieński?

Co wymyślić na wieczór panieński? Jak sympatycznie i nietuzinkowo spędzić czas, żeby przy okazji łączenia przyjemnego z pożytecznym wypić dobrą kawę, herbatę, a nawet zjeść owoce z czekoladą i zrobić z przyszłą Panną Młodą praktyczne prezenty? A więc: po kolei :)
Zadzwoniła do mnie miła dziewczyna, z pytaniem, czy mogłaby zorganizować wieczór panieński dla kilku osób w postaci warsztatów ceramicznych.

- Odpowiedziałam, że oczywiście. Bywają u nas warsztaty ceramiczne z okazji: urodzin, imienin, integracyjne dla pracowników firm i z kilku innych jeszcze powodów, z których najlepszym jest zawsze ten, że ludzie chcą się ze sobą spotkać i zrobić coś razem. W przypadku, gdy wśród "warsztatowiczów" siedzi solenizant, warto zrobić dla niego/dla niej - prezent, który zawsze będzie przypominał ten dzień.

Wieczór panieński z gliną

Tym bardziej warto zdecydować się, gdy wśród osób ugniatających glinę, siedzi przyszła Panna Młoda. Oprócz ulepienia kubka ceramicznego, miski czy wazonika (najczęstsze przypadki) możemy wykonać oryginalne, niepowtarzalne, trwałe i piękne WINIETKI NA STÓŁ WESELNY!!!

Zalety winietek ceramicznych na ślub


W ten sposób przyszła Żona ma z głowy troskę o to, jak oznaczyć miejsca przy stole, jak sprawić, żeby goście weselni pamiętali datę ślubu i jak im sprawić miłą niespodziankę, drobny prezent. 

Jakie są zalety warsztatów ceramicznych?

Podczas warsztatów ceramicznych pod okiem instruktora ceramiki, uczestnicy projektują i wykonują winietki na stół weselny. Potem winietki zostaną wypalone w piecu ceramicznym i opatrzone specjalnym mocnym magnesem neodymowym, który gwarantuje mocne przymocowanie do np. lodówki. Winietki ceramiczne będą praktyczną i piękną pamiątką dla gości weselnych. Wiem coś o tym, ponieważ moi goście do tej pory na drzwiach lodówek, okapach i innych miejscach, mają umieszczone płytki ceramiczne ze swoim imieniem i datą naszego ślubu.

Czy możecie zaproponować jakąś dodatkowe atrakcje na wieczór panieński?

Oczywiście, najbardziej polecamy uświetnić wieczór panieński pyszną belgijską czekoladą w fontannie czekoladowej. Owoce maczane w czekoladzie spływającej kaskadami z fontanny, na pewno będą pyszną atrakcją. 

Gdzie odbywają się takie warsztaty ceramiczne na wieczór panieński i jak je zamówić?


Nasz sklep i pracownia Smak Sztuki znajduje się w Krakowie, na Ruczaju przy ul. Kobierzyńskiej 117A. Tam odbywają się warsztaty wszelakie, również ceramiczne. Wystarczy do nas zadzwonić lub wysłać maila ze wskazanym terminem warsztatów. Po ustaleniu z nami terminu i opłaceniu warsztatów, pozostaje jeszcze przyjść do nas na warsztaty i przeżyć swój wymarzony wieczór panieński z ceramiką.

Zapisz

Komentarze do wpisu (0)

Chmura tagów
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl