Kategorie blog
Sonda
Prosimy, poradź nam o czym chciałbyś zobaczyć filmy?
Newsletter
Chcesz wiedzieć pierwszy o ofertach specjalnych?
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
Ekologia w Smaksztuki.pl 0
Ekologia w Smaksztuki.pl

Nastała moda na ekologię, tak naprawdę jest to moda na ochronę środowiska, ale jakby tego nie nazywać trend jest pozytywny i bliski naszym sercom.

Od dłuższego już czasu stosujemy kilka zasad, które stosowane przez nas i naszych klientów skutkują mniejszą ilością śmieci w środowisku naturalnym. Wszyscy wiemy, że herbatę, kawę, czekoladę czy zioła trzeba zapakować w opakowania dopuszczone do kontaktu z żywnością, sprawdzone, z atestem, a jednocześnie są to opakowania używane krótko, często jednorazowo, a potem lądują w koszu na śmieci. Dlatego wprowadziliśmy promocję dla osób, którym problem opakowań nie jest obojętny. Przychodząc po zakupy do sklepu Smak Sztuki z własną puszką, słoikiem na herbatę, bądź z już używaną wcześniej torebką, klient otrzymuje za każde opakowanie ponownie wykorzystane próbkę produktu GRATIS - do wyboru spośród ponad 120 rodzajów herbat, kaw, czekolad belgijskich.

Prowadząc sklep internetowy, wysyłamy wiele paczek. Staramy się używać do wysyłki kartonów z odzysku i choć to czasem uciążliwe i wydłuża proces pakowania, tworzymy pudełka z pudełek. Być może przesyłka otrzymana w takim opakowaniu nie wygląda najpiękniej, natomiast przyczyniamy się w ten sposób do ochrony drzew, stosując recykling na własną rękę. 

Podczas degustacji, które regularnie odbywają się w każdy czwartek, przy okazji odbioru produktów z Lokalnego Rolnika, do tej pory używaliśmy plastikowych kubeczków degustacyjnych. Planujemy zastąpić je ceramicznymi czarkami własnej produkcji, bądź papierowymi kubeczkami. 

Dla kogo jest promocja "Próbeczki za torebeczki" i jak z niej skorzystać?

Dla klientów sklepu stacjonarnego Smaksztuki.pl w Krakowie. Wystarczy przynieść używane wcześniej torebki lub własne puszki, słoiki i zapakować do nich swoje zakupy. Za każdą torebkę otrzymujesz próbkę GRATIS.

Zapraszamy do wspólnego zmieniania naszej błękitnej planety!

zero waste - Ekologia w Smak Sztuki Kraków

Komentarze do wpisu (0)

Chmura tagów
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl