Kategorie blog
Sonda
Prosimy, poradź nam o czym chciałbyś zobaczyć filmy?
Newsletter
Chcesz wiedzieć pierwszy o ofertach specjalnych?
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
Herbata na odchudzanie, czyli jak herbata czerwona puerh może pomóc w diecie? 1
Herbata na odchudzanie
Polecamy stosowanie diety herbacianej opartej o herbatę czerwoną, którą wypróbowaliśmy i włączyliśmy do naszego codziennego odżywiania. Herbata puerh wyprodukowana z liści krzewu herbacianego Camelia Sinensis poddanego minimalnie 5-letniemu okresowi leżakowania (utajona fermentacja) jest uznana zgodnie z wiedzą zielarską popartą badaniami naukowymi jako naturalne lekarstwo skuteczne w usuwaniu toksyn z organizmu, wolnych rodników oraz złego cholesterolu z naczyń krwionośnych.
Stosowanie wypróbowanej i uznanej w medycynie chińskiej herbaty pochodzącej z prowincji Puerh w Chinach to pomoc w utrzymaniu zdrowia i dobrego samopoczucia.
Sami stosujemy herbaty Puerh w celu utrzymania prawidłowej sylwetki i zdrowia. A zaczęło się przypadkiem, gdy przeczytaliśmy książkę "Rewolucyjna dieta herbaciana" dr Marka Ukry (Wydawnictwo Klub dla Ciebie, Warszawa 2010).
 
JAK STOSOWAĆ HERBATĘ CZERWONĄ?
Proponujemy stosowanie herbaty Puerh zgodnie z poniższymi wskazówkami:
1. Wybrać swój ulubiony smak herbaty czerwonej lub zestaw herbat Smaczna Paczka Czerwona spośród poniższych specjalnie dobranych dla odchudzenia:
  • Puerh Wiśnia Porzeczka
  • Puerh Fitness
  • Puerh Cytrusowy
  • Puerh fresh
  • Puerh cesarska żurawina
  • Puerh koktajlowy
  • Puerh 7-letni Czysty
  • tradycyjna forma  Puerh Duże Gniazdo
  • najbardziej popularna wygodna i przyjemna forma  Zestaw herbat czerwonych puerh Smaczna Paczka.

2. Stosowanie wybranej herbaty lub zestawu przez okres 1-2 miesiące.

3. Przygotowywanie herbaty czerwonej według zaleceń: 1 łyżka stołowa na kubek, odsączenie liści po 1 minucie, parzenie tych samych liści 3-4 razy, za każdym razem dłużej (1,5 minuty, potem 2 minuty, potem 2,5 minuty).

4. Maksymalna ilość kubków zalecana w ciągu dnia to 7-10 kubków herbaty czerwonej.

5. Maksymalna ilość liści herbaty puerh zalecana do codziennego stosowania to 3 łyżki stołowe.

6. Gdy stosujemy na wieczór nowe liście - przepłukujemy je raz wrzątkiem, aby usunąć teinę, która w pierwszym zaparzeniu "wychodzi" z liści.

7. Wprowadzenie do programu odchudzania prostych ćwiczeń fizycznych.

8. Po upływie 1-2 miesiące można zauważyć świetne rezultaty, a picie herbaty puerh wprowadzić do swojego codziennego stylu odżywiania i uczynić sposobem na zdrowie.

W związku z bardzo dobrymi rezultatami przy stosowaniu herbaty puerh postanowiliśmy również w naszej działalności edukacyjnej przedstawiać ten sposób na odchudzanie szerszemu gronu odbiorców. Możesz nas zaprosić do siebie np. do Twojego ośrodka kultury, gdzie przybliżymy ten prosty sposób i przygotujemy do degustacji nasze herbaty puerh. W razie pytań służymy pomocą i radą.

Małgorzata Poraszka i Bartłomiej Chodyń

W naszym sklepie online z herbatą i sklepie z herbatami w Krakowie, polecamy szczególnie zdrowotne herbaty z naszej oferty Smak Sztuki:

1. herbata czerwona Puerh Fitness LINK >>

2. herbata Puerh czerwona Wiśnia Porzeczka LINK >>

3. herbata Puerh czerwona Mieszanka Antylipidowa LINK >>

4. herbata puerh czerwona 7-letnia czysta bez dodatków LINK >>

5.  herbata puerh czerwona Koktajlowa LINK >>

Komentarze do wpisu (1)

25 maja 2017

Najwazniejsza w odchudzaniu jest motywacja moje drogie panie, ja codziennie ogladam metamorfozy przed i po odchudzaniu i daje mi to kopa do ćwiczeń, kto chce trochę motywacji niech sobie wpisze w google: odchudzanie przed i po.

Chmura tagów
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl