Kategorie blog
Artykuły
Na czym polegają warsztaty ceramiczne w Krakowie w Smak Sztuki?

W naszej pracowni ceramicznej Smak Sztuki przy ul. Kobierzyńskiej 117 a w Krakowie, proponujemy rozbudowany i elastyczny program zajęć dla osób chcących nauczyć się technik pracy z gliną. Umiejętności nabyte podczas warsztatów ceramicznych, pozwalają na samodzielne posługiwanie się nimi w warunkach domowych. Można je wykorzystać do tworzenia przedmiotów codziennego użytku, biżuterii, dekorów i do wielu zabaw z dziećmi. Nie ma czasu cenniejszego, niż ten spędzony razem, a nasze kursy rozszerzają wachlarz Państwa możliwości. Zapraszamy.

Herbata a ciąża

Okres ciąży to niezwykle ważny czas w życiu każdej kobiety. Już na początku ciąży, przyszła mama dostaje długą listę rzeczy, które nie są dla niej i dla powstającego w niej nowego organizmu wskazane. Co jednak z herbatą, którą również znajdziemy na niektórych listach produktów zakazanych dla przyszłych matek?...

Ekologia jest ważna w Smaksztuki.pl

0
Ekologia w Smaksztuki.pl

Nastała moda na ekologię, tak naprawdę jest to moda na ochronę środowiska, ale jakby tego nie nazywać trend jest pozytywny i bliski naszym sercom.

EKOLOGIA W SKLEPIE STACJONARNYM W KRAKOWIE

Od dłuższego już czasu stosujemy kilka zasad, które stosowane przez nas i naszych klientów skutkują mniejszą ilością śmieci w środowisku naturalnym. Wszyscy wiemy, że herbatę, kawę, czekoladę czy zioła trzeba zapakować w torebki dopuszczone do kontaktu z żywnością, sprawdzone, z atestem, a jednocześnie są to opakowania używane krótko, często jednorazowo, a potem lądują w koszu na śmieci. Dlatego wprowadziliśmy promocję dla osób, którym problem opakowań nie jest obojętny. Przychodząc po zakupy do sklepu Smak Sztuki z własną puszką, słoikiem na herbatę, bądź z już używaną wcześniej torebką, klient otrzymuje za każde opakowanie ponownie wykorzystane próbkę produktu GRATIS - do wyboru spośród ponad 120 rodzajów herbat, kaw, czekolad belgijskich.

Podczas degustacji, które regularnie odbywają się u nas w każdy czwartek, używamy kubków papierowych.

EKOLOGIA W SKLEPIE INTERNETOWYM

Prowadząc sklep internetowy, wysyłamy wiele paczek. Staramy się używać do wysyłki kartonów z odzysku i choć to czasem uciążliwe i wydłuża proces pakowania, często tworzymy pudełka z pudełek. Być może przesyłka otrzymana w takim opakowaniu nie wygląda najpiękniej, natomiast przyczyniamy się w ten sposób do ochrony drzew, stosując recykling na własną rękę. 

W ramach Twoich zakupów możesz wskazać w UWAGACH do zamówienia, abyśmy zapakowali produkty w torebki papierowe. Jeśli zamawiasz większą ilość jednego rodzaju produktu dla siebie możesz napisać nam, abyśmy zapakowali ZBIORCZO w jedną większą torbę dany rodzaj produktu. Często dzwonimy do klientów w tej sprawie, aby wyjaśnić temat pakowania, bo naprawdę zależy nam na zmniejszaniu ilości śmieci na świecie.

Zapraszamy do wspólnego zmieniania naszej błękitnej planety!

zero waste - Ekologia w Smak Sztuki Kraków

Komentarze do wpisu (0)

Newsletter
Chcesz wiedzieć pierwszy o nowościach i promocjach w sklepie?
Chcę otrzymywać E-mail Newsletter. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów marketingowych zgodnie z

polityką prywatności

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl