Kategorie blog
Artykuły
Na czym polegają warsztaty ceramiczne w Krakowie w Smak Sztuki?

W naszej pracowni ceramicznej Smak Sztuki przy ul. Kobierzyńskiej 117 a w Krakowie, proponujemy rozbudowany i elastyczny program zajęć dla osób chcących nauczyć się technik pracy z gliną. Umiejętności nabyte podczas warsztatów ceramicznych, pozwalają na samodzielne posługiwanie się nimi w warunkach domowych. Można je wykorzystać do tworzenia przedmiotów codziennego użytku, biżuterii, dekorów i do wielu zabaw z dziećmi. Nie ma czasu cenniejszego, niż ten spędzony razem, a nasze kursy rozszerzają wachlarz Państwa możliwości. Zapraszamy.

Herbata a ciąża

Okres ciąży to niezwykle ważny czas w życiu każdej kobiety. Już na początku ciąży, przyszła mama dostaje długą listę rzeczy, które nie są dla niej i dla powstającego w niej nowego organizmu wskazane. Co jednak z herbatą, którą również znajdziemy na niektórych listach produktów zakazanych dla przyszłych matek?...

Firma Smaksztuki.pl zmienia się w Smaksztuki.pl Spółka z o.o.

0
Firma Smaksztuki.pl zmienia się w Smaksztuki.pl Spółka z o.o.
„Nie jestem tym, co mi się przytrafiło. Jestem tym, czym zdecydowałem się zostać”.  
Carl Gustav Jung
 
Nasza firma Smaksztuki.pl od 11 czerwca 2024 rozpoczęła drogę transformacji w firmę Spółkę z o.o.   Od 2010 roku rozwijamy się, dzięki Waszemu zaufaniu i naszej wytrwałości.  
Dziękujemy wszystkim Klientkom i Klientom za wszystkie wspólne lata, dziękujemy wszystkim warsztatowiczom, których wspominamy serdecznie, dziękujemy z całego serca.
Mamy nadzieję, że ta zmiana wprowadzi naszą firmę na jeszcze wyższy poziom kultury i organizacji.
Z pozdrowieniami
Małgorzata Poraszka-Chodyń
Bartłomiej Chodyń

Komentarze do wpisu (0)

Newsletter
Chcesz wiedzieć pierwszy o nowościach i promocjach w sklepie?
Chcę otrzymywać E-mail Newsletter. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów marketingowych zgodnie z

polityką prywatności

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl