Kategorie blog
Artykuły
Na czym polegają warsztaty ceramiczne w Krakowie w Smak Sztuki?

W naszej pracowni ceramicznej Smak Sztuki przy ul. Kobierzyńskiej 117 a w Krakowie, proponujemy rozbudowany i elastyczny program zajęć dla osób chcących nauczyć się technik pracy z gliną. Umiejętności nabyte podczas warsztatów ceramicznych, pozwalają na samodzielne posługiwanie się nimi w warunkach domowych. Można je wykorzystać do tworzenia przedmiotów codziennego użytku, biżuterii, dekorów i do wielu zabaw z dziećmi. Nie ma czasu cenniejszego, niż ten spędzony razem, a nasze kursy rozszerzają wachlarz Państwa możliwości. Zapraszamy.

Herbata a ciąża

Okres ciąży to niezwykle ważny czas w życiu każdej kobiety. Już na początku ciąży, przyszła mama dostaje długą listę rzeczy, które nie są dla niej i dla powstającego w niej nowego organizmu wskazane. Co jednak z herbatą, którą również znajdziemy na niektórych listach produktów zakazanych dla przyszłych matek?...

Jeszcze bezpieczniejsze zakupy w SmakSztuki.pl

0
Jeszcze bezpieczniejsze zakupy w SmakSztuki.pl

Miło nam poinformować, że nasz sklep internetowy z herbatami i prezentami www.smaksztuki.pl używa teraz bezpiecznego szyfrowania SSL. Co ono daje klientowi? Dlaczego tak ważne jest, aby kupować w sklepach wyposażonych w SSL?

Dbałość o klienta i jego zadowolenie jest dla nas priorytetem. Wiemy, jak w obecnych czasach ważne jest bezpieczeństwo zakupów przez internet. Z tego względu wdrożyliśmy w naszym sklepie politykę bezpieczeństwa i stosujemy szyfrowanie SSL.


SSL jest to sposób szyfrowania przesyłanych danych. Oznacza to tyle, że podając tzw. wrażliwe dane na naszej stronie, przed przesłaniem na serwer są one szyfrowane, przez co są odporne na podsłuchiwanie z zewnątrz i przechwycenie przez osoby trzecie. W witrynach nieużywających szyfrowania SSL, wykradanie danych nie jest bardzo trudne. Dzięki zastosowaniu SSL Twoje dane są u nas zatem całkowicie bezpieczne, a Ty możesz spokojnie zająć się robieniem zakupów, bez obawy o możliwość przechwycenia danych przez osoby nieupoważnione.

Jakie dane są chronione poprzez szyfrowanie SSL?
- dane do logowania
- dane do realizacji płatności natychmiastowych
- dane adresowe
- inne wrażliwe dane.

Kto używa SSL?
Ten typ szyfrowania danych od wielu lat używany jest przez banki czy duże portale aukcyjne, aby zagwarantować swoim klientom bezpieczeństwo. Teraz do tej szacownej grupy dołączył również nasz sklep z herbatami i ceramiką Smak Sztuki.pl.

Jak rozpoznać czy dana strona używa SSL?
Przed adresem strony widnieje zamiast protokołu „http”, nowy protokół „https”. A jeszcze prościej, przed adresem strony widoczny jest symbol kłódki.

Tutaj w powiększeniu pasek adresu z przeglądarki. Widoczna ikona kłódki i protokół "HTTPS" zamiast "HTTP".

szyfrowanie ssl w sklepie smak sztuki

Jeśli nadal nie jesteśmy pewni, czy dana witryna posiada stosowny certyfikat, możemy kliknąć ikonę kłódki i otworzyć informacje. Poniższe okno pokazuje informacje o witrynie wygenerowane w przeglądarce Firefox.

Komentarze do wpisu (0)

Newsletter
Chcesz wiedzieć pierwszy o nowościach i promocjach w sklepie?
Chcę otrzymywać E-mail Newsletter. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów marketingowych zgodnie z

polityką prywatności

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl