Kategorie blog
Artykuły
Na czym polegają warsztaty ceramiczne w Krakowie w Smak Sztuki?

W naszej pracowni ceramicznej Smak Sztuki przy ul. Kobierzyńskiej 117 a w Krakowie, proponujemy rozbudowany i elastyczny program zajęć dla osób chcących nauczyć się technik pracy z gliną. Umiejętności nabyte podczas warsztatów ceramicznych, pozwalają na samodzielne posługiwanie się nimi w warunkach domowych. Można je wykorzystać do tworzenia przedmiotów codziennego użytku, biżuterii, dekorów i do wielu zabaw z dziećmi. Nie ma czasu cenniejszego, niż ten spędzony razem, a nasze kursy rozszerzają wachlarz Państwa możliwości. Zapraszamy.

Herbata a ciąża

Okres ciąży to niezwykle ważny czas w życiu każdej kobiety. Już na początku ciąży, przyszła mama dostaje długą listę rzeczy, które nie są dla niej i dla powstającego w niej nowego organizmu wskazane. Co jednak z herbatą, którą również znajdziemy na niektórych listach produktów zakazanych dla przyszłych matek?...

Wycena torebek na próbki, czyli jak pakować próbki produktów spożywczych?

0
Wycena torebek na próbki, czyli jak zapakować próbki?
Szukasz sprawdzonych, certyfikowanych torebek na próbki produktów spożywczych? Mamy w naszej ofercie duży wybór torebek, dlatego tym razem przedstawimy konkretne przykłady wraz z wyceną, abyś mógł łatwo zapoznać się i dostosować zaprezentowane torebki na próbki do Twoich indywidualnych potrzeb. W związku ze zmieniającymi się niekiedy cenami, informujemy, że ta wycena jest aktualna w dniu publikacji tego artykułu. Jednak nie gwarantujemy, że za rok lub dwa lata ceny będą takie same, choć to bardzo prawdopodobne.
Najważniejszą sprawą, wręcz kluczową przy pakowaniu produktów spożywczych jest posiadanie przez producenta certyfikatu do kontaktu z żywnością dla użytych materiałów. Chodzi przecież o bezpieczeństwo pakowanej żywności. Wszystkie torebki w naszym portfolio posiadają takie certyfikaty udostępniane na życzenie przez producentów. Jeśli potrzebujesz certyfikat - na Twoją prośbę - przesyłamy go po dokonaniu zakupu u nas.
    Szukając torebek na próbki na przykład herbaty, kawy, ziół, słodyczy czy innych produktów często spotykamy się z problemem koniecznym do rozwiązania tj. jak zamknąć torebkę z próbką produktu spożywczego? Najłatwiejszym sposobem jest, aby torebka miała samoprzylepny pasek do zamykania torebki, możemy się też spotkać ze struną wtopioną do torebki czyli Doypack ze struną, innym sposobem może być zamknięcie torebki poprzez użycie klipsa zamykającego zawierającego druciki wtopione w materiał, kolejny sposób to zgrzewanie torebki specjalnym urządzeniem do zgrzewania. Czasem, jeśli mamy taką możliwość możemy użyć zszywacza i metalowych zszywek.
Wybór sposobu zamykania torebki zależy od wielu kryteriów, które znasz w swojej działalności. Poniżej prezentujemy torebki i produkty do ich zamykania, wraz z wyceną, ceny netto bez vat 23%.
 
1. Saszetka foliowa z paskiem samoprzylepnych wymiary 6x7,5 cm
 
2. Torebka na próbki Eleganckie (do zamykania klipsem lub zgrzewania) wymiary 5,5x13 cm
 
3. Klipsy do zamykania torebek uniwersalne 11 cm
 
4. Zgrzewarka impulsowa do folii: 
Około 300-350 zł. można kupić  na allegro
 
5. Zgrzewarka uniwersalna stałocieplna do wszystkich rodzajów folii, aluminium, torebek wielowarstwowych:
 
6. torebka wielowarstwowa Doypack OKNO STRUNA papier + folia wymiary 8,5x14,3 cm
247,15 zł./1 tys sztuk; konieczne zgrzewanie zgrzewarką stałocieplną.
 
7. torebka saszetka BEZ STRUNY (Zamykanie poprzez: zgrzewanie zgrzewarką lub zamykanie klipsem)
folia metalizowana wymiary 6x11 cm; 169,11 zł./1 tys sztuk; 
 
8. folia przeźroczysta premium wymiary 8,5x14 cm; 169,11 zł./1 tys sztuk; 
 
W razie pytań służymy pomocą i radą, aby wybrane rozwiązanie było najlepsze!
 

Komentarze do wpisu (0)

Newsletter
Chcesz wiedzieć pierwszy o nowościach i promocjach w sklepie?
Chcę otrzymywać E-mail Newsletter. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów marketingowych zgodnie z

polityką prywatności

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl