Kategorie blog
Artykuły
Na czym polegają warsztaty ceramiczne w Krakowie w Smak Sztuki?

W naszej pracowni ceramicznej Smak Sztuki przy ul. Kobierzyńskiej 117 a w Krakowie, proponujemy rozbudowany i elastyczny program zajęć dla osób chcących nauczyć się technik pracy z gliną. Umiejętności nabyte podczas warsztatów ceramicznych, pozwalają na samodzielne posługiwanie się nimi w warunkach domowych. Można je wykorzystać do tworzenia przedmiotów codziennego użytku, biżuterii, dekorów i do wielu zabaw z dziećmi. Nie ma czasu cenniejszego, niż ten spędzony razem, a nasze kursy rozszerzają wachlarz Państwa możliwości. Zapraszamy.

Herbata a ciąża

Okres ciąży to niezwykle ważny czas w życiu każdej kobiety. Już na początku ciąży, przyszła mama dostaje długą listę rzeczy, które nie są dla niej i dla powstającego w niej nowego organizmu wskazane. Co jednak z herbatą, którą również znajdziemy na niektórych listach produktów zakazanych dla przyszłych matek?...

Własne logo i własna etykieta produktowa na torebce herbaty - MARKA WŁASNA to u nas codzienność!!!

0
Torebka z herbatą z własnym logo i własną etykietą produktową - MARKA WŁASNA to u nas możliwe!!!

Private label to w dosłownym tłumaczeniu marka własna, jednak jest pewien klucz do prawidłowego zrozumieniu tego terminu. O private label mówimy wtedy, kiedy dystrybutor wprowadza na rynek produkty oznaczone wykreowaną przez siebie marką, jednak pochodzące od producenta, którym jest inny podmiot. Innymi słowy produkty własnych marek są produkowane przez jedno przedsiębiorstwo, a sprzedawane pod marką należącą do innej firmy.

Marka własna to u nas codzienność. Nasza hurtownia herbat od wielu lat z powodzeniem wprowadza dla odbiorców firmowych produkty z marką własną. W praktyce polega to na tym, że torebka herbaty lub torebka kawy o wybranej gramaturze najczęściej 100 gram zawiera:

1. z przodu etykietę kolorową z logo,

2. z tyłu etykietę produktową czarno-białą ze składem, datą ważności, pochodzeniem, sposobem przygotowania oraz danymi adresowymi dystrybutora (naszej klienta).

Tak wygląda taka etykieta kolorowa z logo - jak na zdjęciu obok - Etykieta firmy EMITER. Niebieski kolor na zdjęciu jest tylko tłem wizualizacji obok.

Dodatkowo zobacz inne etykiety kolorowe samoprzylepne na torebkę herbaty lub kawy, które wykonaliśmy dla naszych Partnerów biznesowych poniżej:

Etykiety samoprzylepne z logo MARKA WŁASNA na herbatę kawę

oraz jeszcze inne przykładowe realizacje indywidualne z historii naszej działalności kreowania MARKI WŁASNEJ

Etykieta kolorowa z logo na herbatę kawę MARKA WŁASNA

Prezentowane na opakowaniu herbaty czy kawy logo firmy, pozwala klientowi na  zapoznanie się z nim, opatrzenie i jednocześnie zapada w pamięć. Duża część ludzi to tzw. wzrokowcy, którzy kierują się zmysłem wzroku i to tędy  dociera do ich mózgu najwięcej informacji. Z tego też powodu warto eksponować Twoje logo na tyle często, aby potencjalny klient miał możliwość z nim się zapoznania i aby mogło zapaść w jego pamięć.

Naszym partnerom biznesowym w tym w szczególności sklepom zielarskim, herbaciarniom, kawiarniom czy sklepom z herbatami zalecamy sprzedaż herbaty, ziół czy kawy oraz zestawów z herbatami czy zestawów z kawami lub zestawów z ziołami koniecznie z logo firmy. Dzięki etykiecie z logo, torebka czy też pudełko z herbatami czy kawami prezentuje się profesjonalnie. Jeśli klient w domu sięga po herbatę, wie gdzie ją zakupił. Jeśli tylko herbata mu smakowała, nie musi sobie przypominać kupiłem ją w tym a tym sklepie a może jednak gdzieś indziej. Podajemy mu tą informację na tacy,  wraz z innymi przydatnymi jak temperatura parzenia, czy skład.

Ponieważ zdajemy sobie sprawę, że każdy z naszych kontrahentów ma inne oczekiwania, wizje jak i budżet, w swojej ofercie posiadamy różnego rodzaju torebki na herbatę, torebki na kawę czy torebki na czekoladę lub torebki n zioła, w które możemy od razu zapakować produkt dla państwa jak również szeroki wybór etykiet. Realizujemy nawet niewielkie nakłady wydruków spersonalizowanych etykiet na różnego rodzaju papierze z połyskiem lub bez w wersji czarno-białej jak i w pełnym kolorze.

Z chęcią doradzimy Państwu przy wyborze zarówno odpowiednich opakowań jak i etykiet.

Jakie zalety mają etykiety samoprzylepne z logo?

Etykiety samoprzylepne mają zazwyczaj błyszczącą powierzchnię, dlatego są odporne na wilgoć i nasłonecznienie. Oprócz cech fizycznych mają niską cenę za sztukę, bo cena w zależności od rodzaju etykiety samoprzylepnej waha się od 0,1 zł. do 0,6 zł. za sztukę.

Etykieta samoprzylepna na prezenty, wesele

Etykieta samoprzylepna jako pomysłowy nośnik reklamowy świetnie nadaje się do umieszczenia prezentach np.  na ślub, na wesele, na rocznicę ślubu, na prezentach urodzinowych, na prezentach imieninowych. To świetny pomysł na umieszczenie Twojego podziękowania gościom weselnym lub zaproszonym gościom na Twoją rocznicę ślubu, na Twoich urodzinach, imieninach czy innej imprezie okolicznościowej.

Marka własna Etykieta samoprzylepna z logo firmy WHITE LABEL

Etykieta samoprzylepna z logo firmy o wymiarach 50 x 79 mm

Etykieta samoprzylepna to świetny na pomysł na umieszczenie logo na prezentach dla pracowników czy klientów. Dodatkowym atutem jest - jeśli prezentem będzie herbata z logo lub kawa z logo - że Twój klient będzie przez dłuższy czas smakował dobrą herbatę czy kawę spoglądając na logo Twojej firmy. Standardowo na torebce z herbatą , kawą umieszczamy etykietę samoprzylepną w układzie pionowym o wymiarach 50 mm x 79 mm.

Minimalny nakład to:

Etykieta samoprzylepna Economy czarno-biała - 1 sztuka

Etykieta samoprzylepna kolorowa 50x79 mm - 1 komplet = 4 sztuki

Etykieta samoprzylepna z logo firmy o większych wymiarach niż 50 x 79 mm

Istnieje możliwość wydrukowania w drukarni etykiet samoprzylepnych z logo o większych rozmiarach, jednak minimalny nakład takich etykiet to 500 sztuk, bez możliwości zróżnicowania etykiet.

Jakie są wymagania dotyczące projektu etykiety samoprzylepnej z logo?

W celu przyjęcia do druku etykiet samoprzylepnych wg. Twojego projektu prosimy o przesłanie projektu w rozszerzeniu PNG, JPG lub PDF. 

Przesłany projekt lub projekt klienta gotowy do wydruku BEZ DOPŁATY. Projekt graficzny klienta, ale wymaga opracowania technicznego - jednorazowa opłata 20 zł (projekt przechowywany w bazie do wielokrotnego wykorzystania). Klient zleca opracowanie kompletnego projektu wg oczekiwań - jednorazowa opłata negocjowana w zależności od złożoności zlecenia.

Jaka jest szczegółowa specyfikacja etykiety samoprzylepnej?

Etykieta samoprzylepna jest drukowana w wysokiej jakości rozdzielczości wydruku, możliwe tło kolorowe, papier błyszczący, etykieta wodoodporna, nadruk kolorowy do 100% powierzchni.

Prowadzę sklep z herbatą kawą, co z wymaganiami z Sanepidu na etykiecie samoprzylepnej?

Etykiety są przygotowane pod kątem wymagań Sanepidu, zawierają szczegółowe informacje dotyczące wagi, składu, przechowywania, pochodzenia produktu oraz dane adresowe Państwa działalności.

Czy można zakupić same etykiety samoprzylepne?
W związku z tym, że jesteśmy hurtownią herbat, kaw i prezentów realizujemy zamówienia etykiety + herbata lub kawa, czekolada, prezenty. Same etykiety samoprzylepne można kupić przy zamówieniu na kwotę min. 100 zł.

Jakie rodzaje etykiet samoprzylepnych oferujemy?

W naszej ofercie znajdziesz spory wybór etykiet samoprzylepnych z logo do wyboru:

Etykieta samoprzylepna świąteczna z logo DO WYBORU 50x79 mm lub wg. Twojego projektu

Etykieta samoprzylepna z logo POŁYSK + KOLOR do 100% powierzchni (50x79 mm)

Etykieta samoprzylepna z logo POŁYSK + KOLOR do 50% powierzchni (50x79 mm)

Etykieta samoprzylepna z logo TEKST KOLOR + BŁYSK (50x79 mm)

Etykiety samoprzylepne czarno-białe Economy (50x62 mm)

Etykiety samoprzylepne czarno-białe Green Economy (40x57 mm) (min. nakład 50 sztuk)

Etykiety samoprzylepne czarno-białe VP Economy (50x79 mm) (min. nakład 4 sztuki)

Etykiety samoprzylepne reklamowe (500 sztuk) NA ZAMÓWIENIE

Komentarze do wpisu (0)

Newsletter
Chcesz wiedzieć pierwszy o nowościach i promocjach w sklepie?
Chcę otrzymywać E-mail Newsletter. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów marketingowych zgodnie z

polityką prywatności

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl