Proszę napisz opinię o naszej pracy

Proszę, pomóż nam się doskonalić!

Staramy się, aby w naszym sklepie z herbatą, sklepie z kawą oraz autorską ceramiką atmosfera była przyjazna i serdeczna. Prosimy Cię napisz co najbardziej Ci się u nas podoba? Co możemy poprawić? Będziemy wdzięczni za Twoją opinię, bo wierzymy że to pomoże nam w doskonaleniu się w naszej pracy.

Z serdecznym pozdrowieniem!

Małgorzata Poraszka-Chodyń i Bartłomiej Chodyń


W jaki sposób możesz pomóc nam Twoją opinią o Smak Sztuki?

Sklep online Smaksztuki.pl

Najlepszym sposobem, gdy robiłeś zakupy w sklepie online Smaksztuki.pl to wpisanie opinii pod produktami lub usługami. Bardzo dziękujemy!!! Pomożesz naszej firmie w pracy i innym klientom w trafnych wyborach. Wystarczy się zalogować na swoim koncie klienta LINK DO KONTA >> lub bez logowania w przypadku braku konta, znaleźć produkty/usługi i napisać Twoje opinie. Dziękujemy!

Sklep stacjonarny Smak Sztuki w Krakowie

Jeśli robiłeś zakupy w naszym sklepie stacjonarnym w Krakowie, prosimy Cię kliknięcie poniżej i o opisanie Twoich wrażeń dotyczących naszych produktów i usług w portalu Google Maps >>

Chcesz zostać ekspertem i równocześnie pomóc nam w doskonaleniu się?

Chcesz się rozwijać i zostać ekspertem w degustowaniu naszych produktów? A może chcesz uczyć się na naszych warsztatach: robienia ceramiki, degustowania herbat, degustowania rzadkich ziół, degustowania kaw Speciality, tworzenia naturalnych mydeł lub tworzenia świec zapachowych?

Jeśli tak, to dobrze się składa, bo szukamy pozytywnie "zakręconych osób" lubiących się rozwijać. Prosimy Cię o kontakt mailowy w zakładce KONTAKT, w tytule maila napisz "Testowanie produktów" lub "Testowanie usług" i napisz co najbardziej Cię interesuje? Wszelkie szczegóły o naszym projekcie "Zostań ekspertem" dostaniesz drogą mailową. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl