FAQ dotyczące imprez, urodzin, degustacji

Jaka jest minimalna cena za urodziny?

Cena minimalna za warsztaty to 300 zł., niezależna od ilości osób.

Po wcześniejszym ustaleniu istnieje możliwość wydłużenia imprezy o dodatkowy czas.

Dopłata 10 zł za każde 10 minut.

Zachęcamy do wzbogacenia imprezy urodzinowej o atrakcję do wyboru:

- fontanna czekoladowa z owocami i czekoladą belgijską

- komponowanie gorącej czekolady z degustacjami pięciu czekolad belgijskich

- warsztaty robienia tabliczek czekoladowych (tylko w okresie zimowym)

- warsztaty robienia mydełek zapachowych

- warsztaty robienia świec z płatkami kwiatów

- warsztaty ceramiczne lepienia ceramiki dla dzieci HIT !!!

- warsztaty degustacyjne robienia TĘCZY z ziół i herbatek HIT !!!

- usługa profesjonalnego FOTOGRAFA + pamiątkowe zdjęcia dla rodziców i dziecka.

Gdzie odbywają się organizowane przez nas imprezy, warsztaty, urodziny?

Wszelkie imprezy możemy zorganizować u Ciebie lub jeśli takie jest Twoje życzenie, mogą odbyć się one u nas, w naszym sklepie-pracowni Smak Sztuki, w Krakowie-Ruczaju, przy ul. Kobierzyńskiej 117a, Kraków.

Czy urodziny, warsztaty, degustacje mogą odbyć się u mnie?

Oczywiście, organizujemy wszelkiego rodzaju imprezy w lokalu klienta - wynajętej sali, firmie, przedszkolu, szkole czy domu prywatnym. Jeśli wybrana impreza ma odbyć się w innym miejscu niż nasz lokal, prosimy o wcześniejszy kontakt mailowy lub telefoniczny w celu ustalenia szczegółów.

Jak ustalić z nami termin wydarzenia?

Najlepiej zadzwonić do nas lub wysłać maila z planowanym terminem wydarzenia i zapytaniem o naszą dostępność.

Jak wygląda zamawianie urodzin dla dzieci?

1. Poprosimy o przesłanie mailowo zamówienia i ustalonym terminem wydarzenia z podaniem danych do faktury (imię, nazwisko, adres). Można również opłacić zamówienie na miejscu gotówką lub kartą na terminalu płatniczym. Płatność powinna być dokonana najpóźniej 2 tygodnie wcześniej.

2. Po otrzymaniu maila z zamówieniem, gdy wybraliście Państwo płatność na podstawie faktury - zostanie przesłana faktura proforma, na podstawie której prosić będziemy o wpłatę na wskazane na fakturze konto bankowe w celu rezerwacji terminu dla Państwa.

3. Po otrzymaniu wpłaty prześlemy oryginał faktury drogą mailową po przeprowadzonych urodzinach.

Czy w czasie urodzin, warsztatów serwowane jest jedzenie?

Istnieje możliwość serwowania Twojego jedzenia po wcześniejszym ustaleniu. Oferujemy również możliwość zamówienia jedzenia w firmie cateringowej czy też serwowania dodatkowych napojów z naszej oferty (kawa, herbata - herbata owocowa dla dzieci, czekolada na gorąco). Usługa ustalana indywidualnie w zależności od potrzeb i zainteresowania.

Czy w czasie urodzin może być profesjonalny fotograf?

Istnieje możliwość skorzystania z usług profesjonalnego fotografa Pani Doroty Wróbel, która ma bardzo dobry kontakt z dziećmi i duże doświadczenie w pracy z nimi. Koszt takiej usługi to 120 zł./godzinę sesji zdjęciowej,w cenę wchodzi również pakiet 10 wydrukowanych zdjęć o wymiarach 13 x 18 cm oraz płyta CD z 30 zdjęciami. Więcej informacji można uzyskać bezpośrednio u Pani Doroty tel. +48-506 521 431. Strona http://www.dorotawrobelfoto.pl/dzieci/

URODZINY DLA DZIECI RUCZAJ KRAKÓW

· Pod czyją opieką w czasie urodzin będą dzieci?

Imprezy w formie warsztatów, pokazów czy pogadanek, organizujemy już od ponad 10 lat. W trakcie urodzin dzieci są pod naszą opieką. Posiadamy wykształcenie pedagogiczne, co pozwala nam w odpowiedni sposób zorganizować czas dzieciom tak, aby czuły się bezpieczne jak i dobrze się bawiły.

Zachęcamy rodziców do pozostania z dziećmi choćby na krótki okres czasu i wspólnego świętowania tego ważnego dnia dla jubilata.

· Jakie informacje jeszcze powinnam wiedzieć w kwestii organizacji urodzin dla mojego dziecka?

Na miejscu mamy: kubki papierowe, małe talerzyki papierowe na tort oraz widelce, łyżki plastikowe. Jak również papierowe ręczniki.

Jeśli Twoje dziecko lubi konkretną postać z bajki, albo kolor i zależy Ci, aby w trakcie urodzin dzieci jadły z talerzyków zdobionych, czy używały kolorowych serwetek, możesz je dostarczyć nam wcześniej.

Promujemy zdrowie, dlatego zachęcamy rodziców, do BEZPŁATNEGO skorzystania z naszej oferty herbatek owocowych. Smaczne, kolorowe i aromatyczne herbatki z naturalnych składników, doskonale zastępują niezdrowe, słodzone napoje gazowane jak Coca-cola, Fanta itp. Podajemy zazwyczaj 2 lub 3 dzbanki litrowe herbatki owocowej, do wyboru na ciepło jak i na zimno. Herbatka w dzbanku dla dzieci jest GRATIS.

Jeśli Pani/a dziecko lubi wodę ewentualnie można przynieść wodę w butelce.

Do krojenia tortu nie dysponujemy dużym nożem, zatem warto wziąć swój z domu.

· Czy ubieracie salę z okazji urodzin dziecka?

W wariancie podstawowym, nie ma takiej opcji. Możemy jednak odpowiednio przystroić salę, w której odbywa się impreza urodzinowa, za dodatkową opłatą 50 zł.

· Jeśli wybrałam tylko jedną atrakcję na urodziny dla dziecka - co dzieci robią w drugiej godzinie?

Urodziny zostały zaplanowane tak, aby drugą godzinę dzieci spędziły na jedzeniu tortu czy zabawie. Zwykle to dzieci proponują swoją ulubioną zabawę. Jeśli dzieci potrzebują, podpowiadamy sprawdzone zabawy, lubiane przez dzieci: głuchy telefon czy kalambury. Jeśli dzieci są zainteresowane możemy też opowiedzieć różne ciekawostki o herbatach i zaparzyć specjalną herbatę kwitnącą dla solenizanta i zaproszonych gości.

Urodziny dla dzieci

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl