Najczęstsze pytania

· Zgoda na przetwarzanie danych osobowych jako warunek rejestracji jest chyba niezgodna z prawem.

Proszę się nie obawiać. "Przetwarzanie danych osobowych" to niezbędny aspekt techniczny związany z prowadzeniem portalu internetowego. Nie ma innego sposobu, aby zapisać dane osobowe kogoś, kto składa zamówienie w naszym portalu. Gdyby zamawiający nie wyraził zgody na ich przetwarzanie, musielibyśmy zaraz po złożeniu zamówienia, wykasować te dane z naszej bazy. W tej sytuacji, gdyby zamawiający zechciał zareklamować lub odesłać do serwisu kupiony u nas towar, okazałoby się, że taka osoba nigdy nic u nas nie kupowała. Zapewniamy, że obawy przed wyrażeniem zgody na "przetwarzanie danych osobowych" w naszym sklepie są zupełnie niepotrzebne.

· Chcę się zarejestrować w sklepie, ale mam jedno pytanie, czy rejestracja pociąga za sobą jakieś konsekwencje. Prosiłbym o wyjaśnienie.

Zarejestrowanie się nie ma żadnych "ubocznych" skutków. Jest to jeden z warunków dokonania zamówienia przez nasz Sklep Internetowy. Rejestracja w portalu jest bezpłatna, nie zobowiązuje do zakupów, a rejestracji można dokonać po to, aby otrzymywać najświeższy newsletter informujący o nowych produktach lub konkursach organizowanych na naszych stronach.

· Co dzieje się z przesyłką jeśli listonosz nie zastanie nikogo w domu, czy jest możliwe określenie konkretnego dnia przyjazdu kuriera?

W takiej sytuacji listonosz zostawia awizo. Wówczas należy pójść po odbiór paczki do Twojego oddziału Poczty Polskiej.

Jak zarejestrować się w sklepie Smaksztuki.pl?
Aby zamówić usługi lub/i produkty należy zarejestrować się na stronie http://www.smaksztuki.pl/pl/reg
Jeśli posiadają Państwo kupon rabatowy po wybraniu produktów lub/i usług należy zaznaczyć pole "MAM KUPON RABATOWY" i wpisać posiadany kod zniżkowy.

Termin ważności kuponu rabatowego - np. do 23.12.2015 r.

· Jak wygląda realizacja zamówień mailowych dla firm?

1. Poprosimy o rejestrację na naszej stronie sklepu http://www.smaksztuki.pl/pl/reg z opcją "Akceptuję regulamin dla firm". W trakcie rejestracji prosimy o podanie numeru NIP, adresu rejestrowego firmy.
2. Po otrzymaniu od Państwa maila z zamówieniem i wskazaniem adresu dostawy, przesłana zostanie faktura proforma, na podstawie której prosić będziemy o wpłatę wartości zamówienia na wskazane na fakturze konto bankowe w celu rozpoczęcia jego realizacji oraz zarezerwowania towaru w naszym magazynie.

Koszt transportu krajowego według cennika kuriera UPS, DPD lub według indywidualnych ustaleń.

Informuję, że w związku z nieregularnymi dostawami niektórych rzadszych surowców - przy zamówieniu informujemy na bieżąco o dostępności ziół w magazynie.

Koszt transportu zagranicznego jest ustalany indywidualnie według Państwa wymagań: szybko i sprawnie kurier zagraniczny lub tanio i długo - poczta polska, po otrzymaniu maila z zamówieniem i adresem dostawy.

· Jak wygląda rezerwacja terminu warsztatów dla firm i grup zorganizowanych?

1. Poprosimy o rejestrację na naszej stronie sklepu http://www.smaksztuki.pl/pl/reg z opcją "Akceptuję regulamin sprzedaży". W trakcie rejestracji prosimy o podanie numeru NIP, adresu rejestrowego firmy.
2. Po otrzymaniu od Państwa maila z zamówieniem i danymi do faktury przesłana zostanie faktura proforma, na podstawie której prosić będziemy o wpłatę wartości zamówienia na wskazane na fakturze konto bankowe w celu zarezerwowania terminu warsztatów.

· Jakie warsztaty twórcze wykonujecie?

Nasze usługi twórcze to:
1. Warsztaty ceramiczne dla dzieci
2. Warsztaty ceramiczne dla dorosłych
3. Degustacja pięciu czekolad belgijskich (dla dzieci i dorosłych)
4. Urodziny dla dzieci z czekoladową fontanną
5. Urodziny dla dzieci z warsztatami ceramicznymi
6. Komponowanie własnej herbaty z płatkami kwiatów
7. Degustacja herbat świata z pokazem parzenia
8. Degustacja kaw świata Speciality z pokazem parzenia
9. Degustacja herbat kwitnących z pokazami parzenia
10. Degustacja owoców z czekoladą belgijską z fontanny czekoladowej
11. Degustacja owoców z czekoladą belgijską z fondue czekoladowego
12. Warsztaty robienia własnego mydła zapachowego z płatkami kwiatów
13. Warsztaty robienia własnej świeczki zapachowej z płatkami kwiatów
14. Urodziny dla dzieci z robieniem mydeł zapachowych z płatkami kwiatów
15. Degustacja yerba mate z tradycyjnym pokazem parzenia

· Czy jest szansa na dodatkowy rabat na akcesoria?

W naszym sklepie obowiązuje rabat 10% przy zamówieniu 500 sztuk akcesoriów i 20% przy zamówieniu 1 tysiąc sztuk jednego rodzaju akcesoriów, dodatkowo przy zamówieniu powyżej 400 zł. transport GRATIS.  Możesz również przystąpić do Klubu Smaczna Paczka, wtedy za każde zamówienie będziesz zbierać punkty, które można wymieniać na darmowe produkty, więcej o Klubie Smaczna Paczka >>

Dodatkowo mamy specjalne rabaty okazyjnie wysyłane przy fakturze przesyłanej mailowo, które są ważne do około 1 miesiąca od zrobienia Twojego ostatniego zamówienia.

· Jak wygląda realizacja zamówień cyklicznych dla firm?

1. Po otrzymaniu od Państwa maila z decyzją o cyklicznym otrzymywaniu zamówień i wskazaniem adresu dostawy, w celu rozpoczęcia cyklicznej realizacji zamówień i zarezerwowania towaru w naszym magazynie potrzebujemy następujących informacji:

- numer telefonu, imię i nazwisko osoby odpowiedzialnej wyznaczonej do kontaktu z Państwa firmy, mail do kontaktu

- jaki asortyment tj. dokładna nazwa produktu

- jaka ilość konkretnego asortymentu

- co jaki okres mamy realizować dostawę

- jaki rodzaj płatności - przedpłata 17,99 zł. czy pobranie 19,99 zł.

Zawsze przed dokonaniem kolejnej dostawy nasz przedstawiciel kontaktuje się telefonicznie z Państwem w celu ustalenia treści zamówienia tj. ewentualnej korekty wielkości zamówienia, adresu dostawy lub dopasowania oferty do Państwa potrzeb.

Nasz przedstawiciel w momencie rozmowy telefonicznej ustala zamówienie z osobą wyznaczoną przez Państwa do kontaktu.

2. Po ustaleniu zamówienia przesyłamy na wskazany mail treść zamówienia z ustaleniami i fakturą w załączniku.

Po przesłaniu maila z zamówieniem oczekujemy od Państwa mailowej akceptacji zamówienia, wystarczy w odpowiedzi wysłać np. "Akceptujemy zamówienie".

W zależności od ustalonego rodzaju płatności za zamówienie - przy przedpłacie będziemy oczekiwać na zaksięgowanie płatności, przy pobraniu wyślemy zamówienie w kolejnym dniu roboczym.

· Jakie książki warto przeczytać rozpoczynając swój biznes herbaciany?

Poniżej tytuły książek, nr 1 i 3 to obowiązkowe pozycje:

1. Robert Tomczyk, Zapiski o herbacie, Wydawnictwo Fu Kang, Warszawa 2009
2. Lin Qianliang i Chen Xiaoyi, Leczenie herbatą, Wydawnictwo Olesiejuk, Ożarów Mazowiecki 2014
3. Ling Yun - Tao chińskiej herbaty, Przewodnik praktyczny i kulturalny, Wydawnictwo Olesiejuk, Ożarów Mazowiecki 2013
4. Aleksandra Gorlich - Ichigo ichie. Wchodząc na drogę herbaty, Wydawnictwo Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej MANGGHA, Kraków 2008.

· Jak wygląda realizacja zamówień eventów, degustacji dla firm?

1. Poprosimy o przesłanie zamówienia mailowo z podaniem danych do faktury i podaniem dokładnego adresu miejsca realizacji oraz osoby wyznaczonej do kontaktu wraz z numerem telefonu do tej osoby.
2. Po otrzymaniu od Państwa maila z zamówieniem, przesłana zostanie faktura zaliczkowa na połowę wartości realizacji, na podstawie której prosić będziemy o wpłatę na wskazane na fakturze konto bankowe w celu rezerwacji terminu dla Państwa.

· Jak wygląda zamawianie urodzin dla dzieci?

1. Poprosimy o przesłanie mailowo zamówienia i ustalonym terminem wydarzenia z podaniem danych do faktury (imię, nazwisko, adres). Można również opłacić zamówienie na miejscu gotówką lub kartą na terminalu płatniczym. Płatność powinna być dokonana najpóźniej 2 tygodnie wcześniej.

2. Po otrzymaniu maila z zamówieniem, gdy wybraliście Państwo płatność na podstawie faktury - zostanie przesłana faktura proforma, na podstawie której prosić będziemy o wpłatę na wskazane na fakturze konto bankowe w celu rezerwacji terminu dla Państwa.

3. Po otrzymaniu wpłaty prześlemy oryginał faktury drogą mailową.

Jesteś zainteresowany organizowanymi przez nas imprezami - degustacjami, urodzinami, warsztatami? Przeczytaj najczęściej zadawane pytania dotyczące tych wydarzeń.

Jak wygląda realizacja prototypów ceramicznych dla firm i osób indywidualnych?

DLA FIRM: Poprosimy o rejestrację na naszej stronie sklepu http://www.smaksztuki.pl/pl/reg z opcją "Akceptuję regulamin dla firm". W trakcie rejestracji prosimy o podanie numeru NIP, adresu rejestrowego firmy. 

DLA OSÓB INDYWIDUALNYCH: Poprosimy o rejestrację na naszej stronie sklepu http://www.smaksztuki.pl/pl/reg z opcją "Akceptuję regulamin sprzedaży". 
2. Po otrzymaniu od Państwa maila z zamówieniem PROTOTYPU CERAMICZNEGO i wskazaniem adresu dostawy, przesłana zostanie faktura proforma, na podstawie której prosić będziemy o wpłatę wartości zamówienia na wskazane na fakturze konto bankowe w celu rozpoczęcia jego realizacji.

Czy jest możliwe przetłumaczenie na obcy język etykiet i opisów herbat, kawy, zestawów Smaczna Paczka kupionych u Państwa?

W związku z tym, że zamówione u nas herbaty lub zestawy prezentowe Smaczna Paczka mogą być sprzedawane na rynku zagranicznym, proponujemy Państwu współpracę w tym zakresie. Poprosimy o przetłumaczenie na język obcy zamówionych produków i wykorzystamy Państwa tłumaczenie w opisie herbat lub zestawów.

Możemy opisać herbaty w przystępny sposób. Można to zrobić w trojaki sposób:
1. oznaczyć poszczególne rodzaje herbat do zestawu numerkami a legendę z nazwami do nich umieścić na naklejce w środku pudełka - w załączniku przykładowe foto:
https://drive.google.com/open?id=1azFkmHp0gPJYl0hIPo20wpM8qvPK6LNq 

2. opisać specjalnym cienkim markerem olejowym bezpośrednio na torebce z herbatą - przykładowe foto poniżej w linku:
https://drive.google.com/open?id=1SO4priKM0tNnfTnb5tDBnoNPAUWwWOTm 

3. umieścić naklejkę Economy z nazwą na każdej torebce - foto w linku przykładowe poniżej:
https://drive.google.com/open?id=1E4t5zmPOhh5Iho_sC5dQApTUR_TjOv7m 

4. umieścić kolorową etykietę wodoodporną na każdej torebce z Twoim logo - zobacz foto przykładowe poniżej:

https://drive.google.com/file/d/1DxfZx9gwgs3LJZqg9wH1CnG4plF_3G8P/view?usp=sharing 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl