Kategorie blog
Artykuły
Na czym polegają warsztaty ceramiczne w Krakowie w Smak Sztuki?

W naszej pracowni ceramicznej Smak Sztuki przy ul. Kobierzyńskiej 117 a w Krakowie, proponujemy rozbudowany i elastyczny program zajęć dla osób chcących nauczyć się technik pracy z gliną. Umiejętności nabyte podczas warsztatów ceramicznych, pozwalają na samodzielne posługiwanie się nimi w warunkach domowych. Można je wykorzystać do tworzenia przedmiotów codziennego użytku, biżuterii, dekorów i do wielu zabaw z dziećmi. Nie ma czasu cenniejszego, niż ten spędzony razem, a nasze kursy rozszerzają wachlarz Państwa możliwości. Zapraszamy.

Herbata a ciąża

Okres ciąży to niezwykle ważny czas w życiu każdej kobiety. Już na początku ciąży, przyszła mama dostaje długą listę rzeczy, które nie są dla niej i dla powstającego w niej nowego organizmu wskazane. Co jednak z herbatą, którą również znajdziemy na niektórych listach produktów zakazanych dla przyszłych matek?...

Cennik projektów etykiet kolorowych i czarno-białych

0
Cennik projektów etykiet kolorowych i czarno-białych

W związku z aktualnymi informacjami z drukarni zamieszczamy informacje dotyczące nowego cennika-taryfikatora etykiet kolorowych i czarnobiałych, ceny netto bez vat 23%.

Rodzaj modyfikacji etykiety:

Minimalna ilość aby projekt był gratis

Cena za 1 projekt netto dla mniejszych ilości

Zmiana nazwy/składu na etykiecie

50 szt. etykiet jednego rodzaju

2 zł za projekt

Adaptacja istniejącej etykiety

250 szt.

8 zł

Projekt opracowany "od zera"

1000 szt.

30 zł


Projekt zostaje w bazie, koszt projektu jest jednorazowy przy mniejszych wydrukach.

W związku z powyższym ważna informacja na początek współpracy z nami przy tworzeniu etykiet jest ilość etykiet, którą planujesz wydrukować.

Komentarze do wpisu (0)

Newsletter
Chcesz wiedzieć pierwszy o nowościach i promocjach w sklepie?
Chcę otrzymywać E-mail Newsletter. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów marketingowych zgodnie z

polityką prywatności

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl