Kategorie blog
Artykuły
Na czym polegają warsztaty ceramiczne w Krakowie w Smak Sztuki?

W naszej pracowni ceramicznej Smak Sztuki przy ul. Kobierzyńskiej 117 a w Krakowie, proponujemy rozbudowany i elastyczny program zajęć dla osób chcących nauczyć się technik pracy z gliną. Umiejętności nabyte podczas warsztatów ceramicznych, pozwalają na samodzielne posługiwanie się nimi w warunkach domowych. Można je wykorzystać do tworzenia przedmiotów codziennego użytku, biżuterii, dekorów i do wielu zabaw z dziećmi. Nie ma czasu cenniejszego, niż ten spędzony razem, a nasze kursy rozszerzają wachlarz Państwa możliwości. Zapraszamy.

Herbata a ciąża

Okres ciąży to niezwykle ważny czas w życiu każdej kobiety. Już na początku ciąży, przyszła mama dostaje długą listę rzeczy, które nie są dla niej i dla powstającego w niej nowego organizmu wskazane. Co jednak z herbatą, którą również znajdziemy na niektórych listach produktów zakazanych dla przyszłych matek?...

Etykiety samoprzylepne z logo - nasze realizacje

0
Etykiety samoprzylepne z logo - nasze realizacje

Szukasz kolorowych etykiet samoprzylepnych z logo na prezenty dla Twoich klientów? A może etykiet samoprzylepnych na wesele dla gości weselnych? To świetnie się składa, bo nasza firma specjalizuje się właśnie w produkcji takich etykiet.

Więcej o naszych realizacjach na torebkach z herbatą kawą z logo przeczytasz tutaj: 

https://www.smaksztuki.pl/pl/i/Herbata-z-logo%2C-herbaty-reklamowe/37

Etykieta samoprzylepna to pomysł na umieszczenie na prezencie tanim kosztem Twojego logo lub tekstu podziękowań. Nasza firma od wielu lat wykonuje etykiety samoprzylepne z logo lub z napisami na zamówienie. Poniżej znajdziesz wiele przykładów naszych realizacji, może któreś zainspirują Cię do wykonania w podobny sposób Twoich własnych etykiet samoprzylepnych.

Jakie zalety mają etykiety samoprzylepne z logo?

Etykiety samoprzylepne mają zazwyczaj błyszczącą powierzchnię, dlatego są odporne na wilgoć i nasłonecznienie. Oprócz cech fizycznych mają niską cenę za sztukę, bo cena w zależności od rodzaju etykiety samoprzylepnej waha się od 0,1 zł. do 0,6 zł. za sztukę.

Etykieta samoprzylepna na prezenty, wesele

Etykieta samoprzylepna jako pomysłowy nośnik reklamowy świetnie nadaje się do umieszczenia prezentach np.  na ślub, na wesele, na rocznicę ślubu, na prezentach urodzinowych, na prezentach imieninowych. To świetny pomysł na umieszczenie Twojego podziękowania gościom weselnym lub zaproszonym gościom na Twoją rocznicę ślubu, na Twoich urodzinach, imieninach czy innej imprezie okolicznościowej.

Etykieta samoprzylepna z logo firmy o wymiarach 50 x 79 mm

Etykieta samoprzylepna to świetny na pomysł na umieszczenie logo na prezentach dla pracowników czy klientów. Dodatkowym atutem jest - jeśli prezentem będzie herbata z logo lub kawa z logo - że Twój klient będzie przez dłuższy czas smakował dobrą herbatę czy kawę spoglądając na logo Twojej firmy. Standardowo na torebce z herbatą , kawą umieszczamy etykietę samoprzylepną w układzie pionowym o wymiarach 50 mm x 79 mm.

Minimalny nakład to:

Etykieta samoprzylepna Economy czarno-biała - 1 sztuka

Etykieta samoprzylepna kolorowa 50x79 mm - 1 komplet = 4 sztuki

Etykieta samoprzylepna z logo firmy o większych wymiarach niż 50 x 79 mm

Istnieje możliwość wydrukowania w drukarni etykiet samoprzylepnych z logo o większych rozmiarach, jednak minimalny nakład takich etykiet to 500 sztuk, bez możliwości zróżnicowania etykiet.

Jakie są wymagania dotyczące projektu etykiety samoprzylepnej z logo?

W celu przyjęcia do druku etykiet samoprzylepnych wg. Twojego projektu prosimy o przesłanie projektu w rozszerzeniu PNG, JPG lub PDF. 

Przesłany projekt lub projekt klienta gotowy do wydruku BEZ DOPŁATY. Projekt graficzny klienta, ale wymaga opracowania technicznego - jednorazowa opłata 20 zł (projekt przechowywany w bazie do wielokrotnego wykorzystania). Klient zleca opracowanie kompletnego projektu wg oczekiwań - jednorazowa opłata negocjowana w zależności od złożoności zlecenia.

Jaka jest szczegółowa specyfikacja etykiety samoprzylepnej?

Etykieta samoprzylepna jest drukowana w wysokiej jakości rozdzielczości wydruku, możliwe tło kolorowe, papier błyszczący, etykieta wodoodporna, nadruk kolorowy do 100% powierzchni.

Prowadzę sklep z herbatą kawą, co z wymaganiami z Sanepidu na etykiecie samoprzylepnej?

Etykiety są przygotowane pod kątem wymagań Sanepidu, zawierają szczegółowe informacje dotyczące wagi, składu, przechowywania, pochodzenia produktu oraz dane adresowe Państwa działalności.

Czy można zakupić same etykiety samoprzylepne?
W związku z tym, że jesteśmy hurtownią herbat, kaw i prezentów realizujemy zamówienia etykiety + herbata lub kawa, czekolada, prezenty. Same etykiety samoprzylepne można kupić przy zamówieniu na kwotę min. 100 zł.

Jakie rodzaje etykiet samoprzylepnych oferujemy?

W naszej ofercie znajdziesz spory wybór etykiet samoprzylepnych z logo do wyboru:

Etykieta samoprzylepna świąteczna z logo DO WYBORU 50x79 mm lub wg. Twojego projektu

Etykieta samoprzylepna z logo POŁYSK + KOLOR do 100% powierzchni (50x79 mm)

Etykieta samoprzylepna z logo POŁYSK + KOLOR do 50% powierzchni (50x79 mm)

Etykieta samoprzylepna z logo TEKST KOLOR + BŁYSK (50x79 mm)

Etykiety samoprzylepne czarno-białe Economy (50x62 mm)

Etykiety samoprzylepne czarno-białe Green Economy (40x57 mm) (min. nakład 50 sztuk)

Etykiety samoprzylepne czarno-białe VP Economy (50x79 mm) (min. nakład 4 sztuki)

Etykiety samoprzylepne reklamowe (500 sztuk) NA ZAMÓWIENIE

Przykładowe realizacje etykiet z logo poniżej nr 1, LINK do dużego pliku >>

Przykładowe realizacje etykiet z logo poniżej nr 2, LINK do dużego pliku >>

Komentarze do wpisu (0)

Newsletter
Chcesz wiedzieć pierwszy o nowościach i promocjach w sklepie?
Chcę otrzymywać E-mail Newsletter. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów marketingowych zgodnie z

polityką prywatności

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl