Kategorie blog
Artykuły
Na czym polegają warsztaty ceramiczne w Krakowie w Smak Sztuki?

W naszej pracowni ceramicznej Smak Sztuki przy ul. Kobierzyńskiej 117 a w Krakowie, proponujemy rozbudowany i elastyczny program zajęć dla osób chcących nauczyć się technik pracy z gliną. Umiejętności nabyte podczas warsztatów ceramicznych, pozwalają na samodzielne posługiwanie się nimi w warunkach domowych. Można je wykorzystać do tworzenia przedmiotów codziennego użytku, biżuterii, dekorów i do wielu zabaw z dziećmi. Nie ma czasu cenniejszego, niż ten spędzony razem, a nasze kursy rozszerzają wachlarz Państwa możliwości. Zapraszamy.

Herbata a ciąża

Okres ciąży to niezwykle ważny czas w życiu każdej kobiety. Już na początku ciąży, przyszła mama dostaje długą listę rzeczy, które nie są dla niej i dla powstającego w niej nowego organizmu wskazane. Co jednak z herbatą, którą również znajdziemy na niektórych listach produktów zakazanych dla przyszłych matek?...

Jak zarobić 4 pkt w programie lojalnościowym ?

0
Jak zarobić 4 pkt w programie lojalnościowym ?

Klub Smaczna Paczka to wiele korzyści dla stałych klientów. Robiąc zamówienie, zbierasz punkty, które możesz wymienić na darmowe produkty z naszego sklepu. Teraz istnieje możliwość zdobycia jeszcze większej ilości punktów. Zrobiłeś zakupy w naszym sklepie? Napisz recenzję naszego produktu. Taka opinia przyda się innym klientom, którzy często wahają się z podjęciem decyzji o zakupie.

Za każdy zatwierdzony przez nas komentarz, doliczymy na Twoje konto 4 pkt.  Jak dodać komentarz?

1. Logujemy się w sklepie Smak Sztuki na swoje konto

logowanie

2. Będąc zalogowanym, odszukujemy produkt, którego recenzję chcemy napisać. W naszym przypadku, jest to biała herbata Pai Mu Tan.

3. Wchodzimy w wybrany produkt i odszukujemy napis "Dodaj opinię"

4. W widocznym okienku, wpisujemy naszą opinię i zatwierdzamy klikając "Wyślij"

5. Wchodzimy w Moje Konto i widzimy na samym dole guzik "Twoje opinie o produktach". W nawiasie podana jest liczba dodanych przez nas opinii. Jak tylko administrator zatwierdzi dodaną przez nas opinię, nasze konto w programie lojalnościowym zostanie powiększone o 4 pkt.

 

Komentarze do wpisu (0)

Newsletter
Chcesz wiedzieć pierwszy o nowościach i promocjach w sklepie?
Chcę otrzymywać E-mail Newsletter. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów marketingowych zgodnie z

polityką prywatności

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl