Kategorie blog
Artykuły
Na czym polegają warsztaty ceramiczne w Krakowie w Smak Sztuki?

W naszej pracowni ceramicznej Smak Sztuki przy ul. Kobierzyńskiej 117 a w Krakowie, proponujemy rozbudowany i elastyczny program zajęć dla osób chcących nauczyć się technik pracy z gliną. Umiejętności nabyte podczas warsztatów ceramicznych, pozwalają na samodzielne posługiwanie się nimi w warunkach domowych. Można je wykorzystać do tworzenia przedmiotów codziennego użytku, biżuterii, dekorów i do wielu zabaw z dziećmi. Nie ma czasu cenniejszego, niż ten spędzony razem, a nasze kursy rozszerzają wachlarz Państwa możliwości. Zapraszamy.

Herbata a ciąża

Okres ciąży to niezwykle ważny czas w życiu każdej kobiety. Już na początku ciąży, przyszła mama dostaje długą listę rzeczy, które nie są dla niej i dla powstającego w niej nowego organizmu wskazane. Co jednak z herbatą, którą również znajdziemy na niektórych listach produktów zakazanych dla przyszłych matek?...

Organizacja urodzin dla dzieci Kraków, urodziny dla dzieci Kraków

0
Organizacja przyjęć urodzinowych, urodzin dla dzieci Kraków

Nie wiesz jak sprawić aby dzień urodzin Twojego dziecka był wyjątkowy? Zaufaj naszemu wieloletniemu doświadczeniu w organizacji tego typu imprez - to już ponad 10 lat! Przygotowujemy różnego rodzaju imprezy dedykowane dla dzieci, zawsze starając się, aby były one nie tylko miłym spędzeniem czasu ale również nauką przez zabawę.

Posiadamy wykształcenie pedagogiczne, które pomaga nam spełniać się w tego typu aktywnościach.

Istnieje możliwość organizacji przyjęcia urodzinowego u Ciebie (mieszkanie, dom, przedszkole, szkoła) jak i w naszym lokalu zlokalizowanym na krakowskim Ruczaju. Powierzchnia naszej pracowni ogranicza liczbę dzieci uczestniczących w warsztatach do 12-15 osób.

Organizujemy również różnego rodzaju warsztaty, bez konieczności wiązania ich z urodzinami dziecka. Każde spotkanie z milusińskimi możemy uatrakcyjnić czekoladową fontanną czy pysznymi i zdrowymi owocowymi herbatami, które dzieci uwielbiają. Podczas urodzin możemy zapewnić catering lub też możesz  dostarczyć jedzenie osobiście. Co możemy zaproponować dzieciom?

Warsztaty ceramiczne na urodzinach dla dziecka

Podczas warsztatów dzieci uczą się podstaw pracy z gliną i wykonują prostą rzecz (ptaszek, miseczka, zwierzątka itp.). Prace są gotowe do odbioru w naszej pracowni po kilku dniach.

Czas trwania urodzin dla dzieci: zazwyczaj 2 godziny zegarowe, jednak możemy dopasować do wieku i potrzeb rozwojowych dziecka. Pierwsza godzina to warsztaty ceramiczne, w drugiej godzinie dzieci zajadają tort i możemy zaproponować dodatkową atrakcję np. fontannę czekoladową z owocami, robienie mydełek i wiele innych do wyboru.

Więcej o warsztatach.

Warsztaty robienia naturalnych mydełek jako urodziny dla dziecka w Krakowie

To doskonała okazja do chłonięcia kolorowego świata mydełek wieloma zmysłami – dotykiem, węchem i zapachem.

Dzieci dowiadują się, z czego robione są mydełka i samodzielnie wykonują naturalne, kolorowe mydełko, które ładnie zapakowane mogą potem zabrać do domu.

Czas trwania urodzin dla dzieci: zazwyczaj 2 godziny zegarowe, jednak możemy dopasować do wieku i potrzeb rozwojowych dziecka. Pierwsza godzina to warsztaty robienia mydełek dla dzieci, w drugiej godzinie dzieci zajadają tort i możemy zaproponować dodatkową atrakcję np. fontannę czekoladową z owocami, robienie mydełek i wiele innych do wyboru.Więcej o warsztatach robienia naturalnych mydełek.

Warsztaty robienia własnych tabliczek czekolady jako urodziny dla dzieci w Krakowie

W czasie warsztatów dzieci wykonają tabliczki z prawdziwej, belgijskiej czekolady. Tabliczki mogą być wzbogacone w zależności od upodobań dzieci płatkami kwiatów i innymi, ciekawymi dodatkami.

Czas trwania urodzin dla dzieci: zazwyczaj 2 godziny zegarowe, jednak możemy dopasować do wieku i potrzeb rozwojowych dziecka. Pierwsza godzina to warsztaty robienie czekolady dla dzieci, w drugiej godzinie uczestnicy zajadają tort i możemy zaproponować dodatkową atrakcję np. fontannę czekoladową z owocami, robienie mydełek i wiele innych do wyboru.

Wypożyczanie czekoladowej fontanny jako urodziny dla dzieci na Ruczaju w Krakowie

Jeśli chcesz wzbogacić urządzaną samodzielnie imprezę dla swojego dziecka, skorzystaj z naszej oferty wynajmu czekoladowej fontanny. To świetny pomysł na połączenie smacznych i zdrowych owoców z pożywną, wysokiej jakości czekoladą, podaną w atrakcyjnej, płynnej formie. Dzieci zawsze są zachwycone czekoladą! Zapraszamy do kontaktu, aby umówić termin urodzin Twojego dziecka.

Komentarze do wpisu (0)

Newsletter
Chcesz wiedzieć pierwszy o nowościach i promocjach w sklepie?
Chcę otrzymywać E-mail Newsletter. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów marketingowych zgodnie z

polityką prywatności

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl