Kategorie blog
Artykuły
Na czym polegają warsztaty ceramiczne w Krakowie w Smak Sztuki?

W naszej pracowni ceramicznej Smak Sztuki przy ul. Kobierzyńskiej 117 a w Krakowie, proponujemy rozbudowany i elastyczny program zajęć dla osób chcących nauczyć się technik pracy z gliną. Umiejętności nabyte podczas warsztatów ceramicznych, pozwalają na samodzielne posługiwanie się nimi w warunkach domowych. Można je wykorzystać do tworzenia przedmiotów codziennego użytku, biżuterii, dekorów i do wielu zabaw z dziećmi. Nie ma czasu cenniejszego, niż ten spędzony razem, a nasze kursy rozszerzają wachlarz Państwa możliwości. Zapraszamy.

Herbata a ciąża

Okres ciąży to niezwykle ważny czas w życiu każdej kobiety. Już na początku ciąży, przyszła mama dostaje długą listę rzeczy, które nie są dla niej i dla powstającego w niej nowego organizmu wskazane. Co jednak z herbatą, którą również znajdziemy na niektórych listach produktów zakazanych dla przyszłych matek?...

Torebki na herbatę, kawę, słodycze w naszej ofercie

0
Torebki na herbatę, kawę, słodycze w naszej ofercie

Oferta naszej hurtowni herbat, kawy, czekolady obejmuje szeroki wybór opakowań w postaci torebek wykonanych z papieru czy też folii. Ponieważ dostajemy często pytania o konkretne rodzaje torebek, postanowiliśmy zrobić zestawienie, które przybliży Państwu właściwości i możliwe zastosowania konkretnych rodzajów torebek.


Torebki doypack (soczewkowe, z soczewkowym dnem)
Torebka z zamknięciem strunowym , zapewnia  dobre zabezpieczenie dla przechowywanych w niej rzeczy. Torebki doypack są wykonane z trwałej folii zapewniającej wysoką szczelność pakowanym produktom. Dodatkowo można je zgrzewać co zapewnia bezpieczeństwo w transporcie i gwarantuje wyjątkową szczelność przed wilgocią i obcymi zapachami. Dzięki strunowemu zamknięciu torebka doypack może być wielokrotnie otwierana i zamykana. Bardzo praktyczna, gdyż dzięki soczewkowemu dnu, umożliwia pełną prezentację produktu w pozycji stojącej. Nie wymagają dodatkowych akcesoriów w postaci klipsów do zamykania.
Idealna do produktów takich jak kawa, herbata, czekolada, przyprawy, słodycze, karma dla zwierząt, proszki.
W naszej ofercie znajdą Państwo torebki o gramaturze 100 gram i 50 gram. jak i 500 gram i 1 kg.

Torebki doypack z okienkiem
Torebki tego typu łączą w sobie wszystkie zalety klasycznych foliowych torebek doypack. Torebki te wykonane zostały z nieprzepuszczalnego tworzywa, z przeznaczeniem do kontaktu z żywnością. Nie tylko doskonale zabezpieczą zawartość przed działaniem czynników zewnętrznych, ale dzięki okienku, ładnie ją wyeksponują. Torebki zamykane są przy pomocy zgrzewarki impulsowej.
Torebki tego typu z naszej oferty mieszczą ok. 250-300 gram herbaty.
Torebki idealne na kawę, herbatę, przyprawy, słodycze, czekoladę.

Torebki foliowe z folii OPP klockowe (torebki o dnie krzyżowym) jednowarstwowe
Torebki wykonane z wysokiej jakości foli OPP, przeznaczonej do kontaktu z żywnością. Torebki posiadają klejone prostokątne dno, dzięki czemu są stabilne i doskonale eksponują zawartość w pozycji stojącej. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości folii, produkt zapakowany w ten typ torebki ładnie się prezentuje i wpływa na zmysły klientów. Torebki te w szczególności polecane są na kawę, herbatę, słodycze, przyprawy, ciastka czy kosmetyki.

Sposób zamknięcia to klips nazywany zaciskiem do torebki. W ofercie naszego sklepu posiadamy torebki o gramaturze 25 gram, 50 gram, 100 gram, 250 gram.


Torebki na próbki
Niewielkie torebki foliowe z folii OPP zamykane na strunę. Idealne na wszelkiego rodzaju próbki kawy, herbaty czy przyprawy. Dzięki wykonaniu torebek z przeźroczystej folii OPP, nasz produkt będzie ładnie wyeksponowany dla klienta. Warto podkreślić również niską cenę torebek.


Torebki papierowe klockowe EKO
Torebki wykonane z szarego, ekologicznego papieru z widocznym prążkiem. Trwałe i odporne na rozdarcia dzięki dodatkowej warstwie papieru pergaminowego wewnątrz torebki. Idealne do pakowania artykułów delikatesowych typu herbata, kawa, czekolada czy też słodyczy. Torebki są stabilne, po rozłożeniu nie przewracają się i bardzo dobrze kojarzą się z produktami typu EKO.

W naszej ofercie torebki klockowe papierowe dostępne w rozmiarze 100 gram i 50 gram.
 
 
Torebki wykonane z szarego papieru. Świetnie do pakowania artykułów żywnościowych sypkich typu kasza, mąka, bułka tarta jak i warzyw, owoców czy też większych przedmiotów np. prezentów. Torebki są stabilne dzięki zastosowaniu dna krzyżowego, po rozłożeniu nie przewracają się i bardzo dobrze kojarzą się z produktami typu EKO.
W naszej ofercie torebki krzyżowe dostępne w rozmiarze 0,5 kg i 2 kg


Torebki papierowe klockowe z uchwytami na prezenty
Dzięki zastosowaniu uchwytów, torebki prezentują się niezwykle elegancko. Mogą być używane do pakowania prezentów czy zakupów. Torebki wyposażone zostały w mocne, doklejane uchwyty, dzięki czemu wzmocniona została ich wytrzymałość. Wykonane z papieru a więc ekologiczne.  Posiadają dużą powierzchnię, którą można wykorzystać do celów reklamowych stosując na torebkach etykietę samoprzylepną lub pieczęć, które wpłyną pozytywnie na wizerunek Państwa firmy.

Torebki foliowe wielowarstwowe laminowane
Są to torebki polecane bardziej wymagającym klientom, którzy chcą podkreślić luksusowy wymiar oferowanych produktów.
Zastosowanie przy produkcji torebek wielu warstw powoduje, że przechowywany w nich produkt odseparowany jest od wpływu czynników zewnętrznych, przez co długo pozostaje świeży. W naszej ofercie dostępne są torebki w kolorze złota, czerni i zieleni w gramaturze 100 gram
Torebki polecane do pakowania kaw i herbat, czekolady czy innych produktów. Świetnie wyglądają w zestawach prezentowych.

Akcesoria do pakowania torebek
Klipsy do torebek - zaciski do torebek
Służą do zamykania różnego rodzaju torebek. Pełnią nie tylko funkcję ochronną ale również ozdobną. Dzięki klipsowi torebka nabiera nowego, efektownego wyglądu. Wybierając klipsy, warto zwrócić uwagę na ich rozmiar w zależności od wielkości torebek do których chcemy je stosować.

Zamawiając torebki u nas mogą Państwo skorzystać również z usługi coopackingu - pakowania kawy/herbaty lub zamówić etykiety samoprzylepne z Państwa logo. Są to usługi często wybierane przez stacjonarne sklepy z herbatą, herbaciarnie jak również firmy zamawiające u nas zestawy prezentowe dla swoich pracowników czy też kontrahentów. Dobrze wyeksponowane na etykiecie logo, z pewnością zapadnie w pamięć klientów Państwa firmy.

Komentarze do wpisu (0)

Newsletter
Chcesz wiedzieć pierwszy o nowościach i promocjach w sklepie?
Chcę otrzymywać E-mail Newsletter. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów marketingowych zgodnie z

polityką prywatności

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl