Kategorie blog
Artykuły
Na czym polegają warsztaty ceramiczne w Krakowie w Smak Sztuki?

W naszej pracowni ceramicznej Smak Sztuki przy ul. Kobierzyńskiej 117 a w Krakowie, proponujemy rozbudowany i elastyczny program zajęć dla osób chcących nauczyć się technik pracy z gliną. Umiejętności nabyte podczas warsztatów ceramicznych, pozwalają na samodzielne posługiwanie się nimi w warunkach domowych. Można je wykorzystać do tworzenia przedmiotów codziennego użytku, biżuterii, dekorów i do wielu zabaw z dziećmi. Nie ma czasu cenniejszego, niż ten spędzony razem, a nasze kursy rozszerzają wachlarz Państwa możliwości. Zapraszamy.

Herbata a ciąża

Okres ciąży to niezwykle ważny czas w życiu każdej kobiety. Już na początku ciąży, przyszła mama dostaje długą listę rzeczy, które nie są dla niej i dla powstającego w niej nowego organizmu wskazane. Co jednak z herbatą, którą również znajdziemy na niektórych listach produktów zakazanych dla przyszłych matek?...

Urodziny dla dzieci i dorosłych z warsztatami ceramicznymi

0
Urodziny dla dzieci i dorosłych z warsztatami ceramicznymi
Zapraszamy do zaplanowania urodzin dla dzieci i dorosłych w naszej pracowni ceramicznej w Krakowie na Ruczaju. To doskonała forma spędzenia tego wyjątkowego dnia zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Zamiast urządzać urodziny czy imieniny w tradycyjnej formie, postaw na kreatywność! 
Urodziny ceramiczne dla dzieci to doskonały sposób na twórzy czas dla dziecka i jego przyjaciół. Z kolei spotkanie przy ceramice dla dorosłych to czas osobisty rozwój jak i spotkanie z przyjaciółmi. To świetny czas na spokojną rozmowę w miłym towarzystwie. To naprawdę świetna zabawa!

W czasie spotkania urodzinowego przy ceramice przybliżamy tajniki pracy z gliną a uczestnicy w miłej atmosferze wykonują różnorodne przedmioty ceramiczne. Często takie spotkanie bywa rozpoczęciem dłuższej przygody z ceramiką.

W cenie zajęć oferujemy glinę, wypał gotowej pracy jak i doskonałą kawę oraz herbatę. Gotowe wyroby są do odbioru w naszej pracowni ceramicznej przy Kobierzyńskiej 117a na Ruczaju w Krakowie - po ok. 14 dniach.

Czas trwania zajęć: 2 h lub więcej w zależności od indywidualnych ustaleń.
Cennik urodzin dla dzieci:
urodziny ceramiczne - cena za 1 dziecko - 35 zł./2 godziny
Cena za dziecko z opcją prezentu dla każdego - 49 zł.
 
Cennik dla dorosłych:
Cena za 1 osobę dorosłą:
- dla 6-9 osób dorosłych - 50 zł./osobę
- dla 10 osób i więcej - 45 zł./osobę

Na życzenie możemy zorganizować poczęstunek dla Twoich gości. Istnieje możliwość przyniesienia ze sobą tortu, ciastek itp., również dla dorosłych własnego alkoholu.
W trakcie urodzin u nas dla dzieci nie zalecamy przynoszenia napojów słodzonych typu gazowanych Coca-Cola, Sprite. Posiadamy dużą ofertę ciekawych herbatek owocowych, które świetnie smakują i mogą być podawane zarówno na ciepło jak i na zimno.

Komentarze do wpisu (0)

Newsletter
Chcesz wiedzieć pierwszy o nowościach i promocjach w sklepie?
Chcę otrzymywać E-mail Newsletter. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów marketingowych zgodnie z

polityką prywatności

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl