Promocje
Herbata biała Pai Mu Tan CYTRUSOWA 100 g
28,00 zł 24,85 zł 22,76 zł 20,20 zł
szt.
Miska ceramiczna duża firmowa 450 ml kolory do wyboru PROMOCJA (ostatnie 7 sztuk)
29,99 zł 21,99 zł 24,38 zł 17,88 zł
Aeropress zestaw do parzenia kawy + filtry GRATIS
149,95 zł 148,50 zł 121,91 zł 120,73 zł
Torebki ze struną 100 g typu Doypack PREMIUM (100 sztuk) MEGA PROMOCJA
58,00 zł 56,68 zł 47,15 zł 46,08 zł
Torebki papierowe ze struną 250 g typu Doypack OKNO (500 sztuk) NA ZAMÓWIENIE
364,50 zł 364,50 zł 296,34 zł 296,34 zł
Wilkakora Vilcacora Koci Pazur 145 g MEGA PROMOCJA (ostatnie 10 dni promocji)
37,70 zł 26,45 zł 30,65 zł 21,50 zł
Herbata Oolong Milky Premium 50 g
24,00 zł 22,95 zł 19,51 zł 18,66 zł
Zestaw 5 foremek świątecznych do wycinania gliny PROMOCJA
29,95 zł 23,58 zł 24,35 zł 19,17 zł
szt.
Kora CATUABA afrodyzjak 100 g PROMOCJA (ostatnie 10 dni)
15,00 zł 13,05 zł 12,20 zł 10,61 zł
Yerba Mate Karnawał w Rio palona 100 g NOWOŚĆ
16,00 zł 15,05 zł 13,01 zł 12,24 zł
szt.
Chcesz wiedzieć pierwszy o ofertach specjalnych?
Prosimy, poradź nam o czym chciałbyś zobaczyć filmy?
Paczkomaty InPost
O Klubie

Chcesz wiedzieć więcej?

Jak przystąpić do Klubu Smaczna Paczka?

Jak działa Klub Smaczna Paczka?

Jak skorzystać z zakupów grupowych w Klubie Smaczna Paczka?

Jak zarabiać punkty w naszym programie lojalnościowym?

Jak wymienić punkty na produkty?

Dlaczego warto zarejestrować się w Klubie Smaczna Paczka?

Przystąpienie do Klubu Smaczna Paczka to możliwość zakupów herbat, kawy, ziół i ceramiki autorskiej w niższych cenach. Nasza firma SmakSztuki.pl stworzyła program rabatowy, aby dać możliwość oszczędzania na zakupach stałym klientom, równocześnie dając okazję uzyskiwania dodatkowych dochodów z polecania naszej firmy. Można to osiągnąć poprzez używanie i polecanie naszych produktów swojej rodzinie, przyjaciołom i znajomym.

Jakie są rabaty w Klubie Smaczna Paczka?

Rabat 5% - dla firm i wszystkich klientów zamawiających tylko akcesoria do pakowania, czajniki (bez zakupienia herbat, kawy, czekolady).

Rabat 10% - stały rabat dla klientów detalicznych, którzy w trakcie rejestracji zaznaczyli „Chcę korzystać z przywilejów Klubu”, bez podania osoby polecającej. Można również później po rejestracji mailowo poprosić o dodanie do Klubu.

Dodatkowo w momencie jeśli zdecydujesz, że chcesz polecać nasze produkty otrzymujesz listę 28 próbek herbat, kaw, czekolad i przy każdym zakupie otrzymasz bezpłatnie 1 lub 2 próbki do degustacji.

Rabat grupowy 20% - rabat dla grupy przyjaciół, znajomych, którzy składają minimalne zamówienie 160 zł. już po rabacie 20%. Osoba, która dokonuje zakupów grupowych jest dodatkowo premiowane punktami na swoje konto, czyli 4% wartości zakupów wraca na kolejne zakupy!

Rabat indywidualny 20% - można otrzymać w momencie zaproszenia do Klubu Smaczna Paczka trzech osób. W momencie, gdy każda zaproszona do Klubu osoba zrobi zakupy za 40 punktów, wtedy osoba polecająca otrzyma stały rabat 20%. Rabat indywidualny jest naszym podziękowaniem za skuteczne polecianie sklepu Smaksztuki.pl (Nowy Klient w trakcie zakupów online w polu "osoba polecająca" podał imię i nazwisko osoby w trakcie rejestracji w sklepie online, która należy do Klubu Smaczna Paczka i poleciła Smaksztuki.pl).

Bycie członkiem Klubu jest bezpłatne i nie zobowiązuje do regularnych zakupów. Warunkiem posiadania rabatu jest kupienie jednego produktu przed upływem roku od wejścia do Klubu Smaczna Paczka. Osoba polecająca to osoba, która już zarejestrowała się w Klubie i jest aktywnym klientem.

Korzyści z przystąpienia do Klubu Smaczna Paczka:

- brak opłat i zobowiązań
- tańsze zakupy z rabatem -5% -10% oraz -20%
- wygoda poznawania różnorodnych herbat, kaw, ziół, yerba mate
- oszczędność czasu dzięki zamówieniom online i dostawie zamówień do domu
- wyjątkowe przedmioty ceramiczne i piękne prezenty dla przyjaciół
- sprawdzone i wysokiej jakości akcesoria do picia herbaty i picia yerba mate
- zdrowie i radość z poznawania wysokiej jakości produktów dzięki naszej profesjonalnej pomocy

- możliwość zarabiania pieniędzy dzięki polecaniu naszych produktów i zostania Partnerem biznesowym

- bezpłatne zakupy za uzbierane punkty.

Jak skorzystać z bezpłatnych zakupów za punkty?

Dodatkowo oprócz rabatów wprowadziliśmy prosty program lojalnościowy. Za każde zakupy zbieracie Państwo punkty. Wymiany punktów na produkty można dokonać w trakcie kolejnych zakupów bez żadnych ograniczeń. Wystarczy zalogować się na swoje konto i wymienić punkty na produkty.

Jak otrzymać bezpłatne produkty za punkty oddzielnie pocztą?

Jeśli zależy Ci na otrzymaniu produktów z wymiany oddzielnie pocztą, a nie w trakcie kolejnych zakupów PROSIMY O ZOSTAWIENIE 69 pkt na swoim koncie w celu odjęcia tych punktów na potrzeby transportu. Możesz przesłać do nas maila z informacją, która opcja transportu będzie dla Ciebie najbardziej wygodna - do wyboru:

1. Kurier 48 | 2. Odbiór na poczcie - wskaż placówkę pocztową | 3. Paczkomat Inpost

Szczegóły dotyczące programu "wymiany punktów na produkty" w ramach Klubu Smaczna Paczka:

punkty dodawane ZA ZAKUPY - za każde wydane 4 zł. otrzymujesz 1 pkt
punkty dodawane po ZAMIESZCZENIE OPINII O PRODUKCIE zyskujesz 4 pkt
wartość punktów przy wymianie na bezpłatne produkty to 6 pkt = 1 zł.

Przykład: produkt za 50 zł klient może otrzymać bezpłatnie za 300 punktów.

Sklep internetowy Shoper.pl