Kategorie blog
Sonda
Prosimy, poradź nam o czym chciałbyś zobaczyć filmy?
Newsletter
Chcesz wiedzieć pierwszy o ofertach specjalnych?
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
Jak przystąpić do Klubu Smaczna Paczka? 0
Jak przystąpić do Klubu Smaczna Paczka?

Dla kogo jest Klub Smaczna Paczka?

Klub jest programem lojalnościowym tylko i wyłącznie dla klientów detalicznych. 

Klub Smaczna Paczka, to program lojalnościowy sklepu Smak Sztuki. Przynależność do Klubu premiujemy stałym rabatem w wysokości 10%. Ale to nie jedyna korzyść, za każde zakupy zarabiasz u nas punkty, które potem wymieniasz na produkty. Dodatkowo, za polecenie trzech nowych klienta - znajomego, przyjaciela, który dokona u nas zakupów, Twój rabat zwiększany jest aż do 20%

Dokładnie indywidualny rabat 20% można otrzymać w momencie zaproszenia do Klubu Smaczna Paczka trzech osób. W momencie, gdy każda zaproszona do Klubu osoba zrobi zakupy za 40 punktów, wtedy osoba polecająca otrzyma stały rabat 20%.

Na czym polegają zakupy grupowe w Klubie Smaczna Paczka?

Możliwość zakupów grupowych jest adresowana szczególnie do osób, które znają nasze produkty i polecają skutecznie swoim znajomym, rodzinie. W praktyce przekłada się to na wielkość zakupów, dlatego aby skorzystać z zakupów grupowych, minimalna wielkość zamówienia to 250 zł. Osoby, które dokonują takich zakupów są dodatkowo premiowane punktami na swoje konto, czyli 4% wartości zakupów wraca na kolejne zakupy, na przykład na darmowe herbaty, kawy lub na rabat kwotowy. 

Więcej o zakupach grupowych w Smak Sztuki przeczytasz tutaj >>

Jak przystąpić do Klubu Smaczna Paczka?

Najprościej to zrobić przy rejestracji.

1. Wybierz w lewym górnym rogu opcję "Zarejestruj się"

Rejestracja w sklepie SmakSztuki

 Następnie wypełnij wszystkie wymagane pola, oznaczone gwiazdką (*). W polu Dodatkowe informacje, zaznacz opcję "Chcę korzystać z przywilejów Klubu Smaczna Paczka".

W przypadku kiedy jesteś już zarejestrowanym użytkownikiem sklepu SmakSztuki.pl, możesz cały czas przystąpić do Klubu Smaczna Paczka.  Wystarczy wysłać maila na adres: biuro@smaksztuki.pl z chęcią przystąpienia do Klubu Smacznej Paczki. Po naszej weryfikacji, zostaniesz członkiem Klubu. 

Teraz już jako członek Klubu Smaczna Paczka, pozostaje Ci się cieszyć stałym rabatem na wszystkie zakupy i punktami, które oznaczają aż 4% zwrotu na kolejne zakupy!

Zapisz

Komentarze do wpisu (0)

Chmura tagów
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl