Kategorie blog
Artykuły
Na czym polegają warsztaty ceramiczne w Krakowie w Smak Sztuki?

W naszej pracowni ceramicznej Smak Sztuki przy ul. Kobierzyńskiej 117 a w Krakowie, proponujemy rozbudowany i elastyczny program zajęć dla osób chcących nauczyć się technik pracy z gliną. Umiejętności nabyte podczas warsztatów ceramicznych, pozwalają na samodzielne posługiwanie się nimi w warunkach domowych. Można je wykorzystać do tworzenia przedmiotów codziennego użytku, biżuterii, dekorów i do wielu zabaw z dziećmi. Nie ma czasu cenniejszego, niż ten spędzony razem, a nasze kursy rozszerzają wachlarz Państwa możliwości. Zapraszamy.

Herbata a ciąża

Okres ciąży to niezwykle ważny czas w życiu każdej kobiety. Już na początku ciąży, przyszła mama dostaje długą listę rzeczy, które nie są dla niej i dla powstającego w niej nowego organizmu wskazane. Co jednak z herbatą, którą również znajdziemy na niektórych listach produktów zakazanych dla przyszłych matek?...

Jak smakuje kwitnąca herbata Bukiet Wschodu?

0
Jak smakuje kwitnąca herbata Bukiet Wschodu?

Dziś smakujemy i degustujemy herbatę kwitnącą Bukiet Wschodu. Więcej o herbacie białej kwitnącej Bukiet Wschodu przeczytasz w artykule poniżej, zamieszczamy film z Youtube z degustacji na żywo z naszego sklepu z herbatą i naszej herbaciarni w Krakowie.

Herbata kwitnąca Bukiet Wschodu to herbata o bardzo delikatnym bukiecie, ma smak słodkawy, lekki o nucie jaśminu, dzięki temu że to herbata biała jest naprawdę bardzo delikatna, zupełnie nie czuć goryczki ani cierpkości, nawet przy dłuższym parzeniu. Ta herbata to nowość w naszej ofercie. Zdobyła na degustacji u nas duże uznanie za swoją delikatność i wyjątkowy smak. Herbata kwitnąca to przede wszystkim piękno w dzbanku z herbatą, bo pięknie rozkwita ukazując swoje wnętrze. Do środka zostały wplecione kwiaty: żółty kwiat chryzantemy w samym środku oraz warkocz kwiatów jaśminu.

Ostatnio smakujemy herbaty w naszej pracowni Smak Sztuki pamiętając hasło: "Nie można już pić herbaty ekspresowej, gdy odkryje się smak herbaty liściastej". Kwitnąca herbata jest świetnym przykładem herbaty, którą można rozpocząć picie prawdziwej herbaty liściastej.

Zobacz w naszym sklepie z herbatami online herbatę kwitnącą Bukiet Wschodu, kosztuje tylko 8 zł. i starcza na 3 litry pysznej herbaty.

A przy okazji chciałbym Cię zapytać czy lubisz herbatę białą? Czy pijesz ją codziennie czy dużo rzadziej? Ale co najważniejsze, czy pijesz ją w formie liściastej? Jak Wam się podoba ta herbata kwitnąca?

Pozdrawiam! Bartłomiej Chodyń

Tutaj link do filmu na Youtube: https://youtu.be/54WXxTEH_dc

Komentarze do wpisu (0)

Newsletter
Chcesz wiedzieć pierwszy o nowościach i promocjach w sklepie?
Chcę otrzymywać E-mail Newsletter. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów marketingowych zgodnie z

polityką prywatności

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl