Hurt

Sprzedajemy online detalicznie i hurtowo

UWAGA --> Poniższy artykuł jest dla firm odsprzedających nasze produkty i posiadających już lub planujących dokonać wpisu do rejestru Sanepidu.
 

Warunki hurtowej sprzedaży i współpracy dla firm, kawiarni, restauracji 

1. Warunki współpracy
2. Najlepiej sprzedające się herbaty
3. JAKIE USŁUGI wykonujemy?
4. Kryteria jakości herbat, kawy i ziół
5. Nasze doświadczenie w handlu herbatą >>,   Poznaj nasze dokumenty SANEPID >>
6. Jak rozpocząć handel herbatą?
7. Regulamin sprzedaży hurtowej

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszą specjalną ofertą prezentów dla firm - zestawów prezentowych przygotowanych na bieżący rok. W celu otrzymania jej wersji z cennikiem,  prosimy  o  kontakt mailowy biuro@smaksztuki.pl

Jeśli natomiast chcą Państwo zamawiać produkty zgodne z cennikiem hurtowym zachęcamy do rejestracji w naszym sklepie z opcją "Akceptuję regulamin sprzedaży hurtowej" i podaniem numeru NIP Państwa firmy.

Jak zamawiać produkty w cenach hurtowych?

Po zarejestrowaniu się w sklepie online napisz do nas maila lub zadzwoń z informacją, że chcesz sprzedawać nasze produkty. Uaktywnimy dla Ciebie wtedy specjalny cennik hurtowy. Minimalna wartość zamówień hurtowych dla firm to 200 zł. netto.

Ceny prezentowane w sklepie online to ceny brutto (z vat).


Realizacja zamówień
1. Po zarejestrowaniu i złożeniu zamówienia poprzez sklep online, przygotowujemy fakturę proformę wraz z informacją na temat przewidywanego terminu realizacji zamówienia.
2. Po otrzymaniu od Państwa wpłaty za zamówienie, przesłana zostanie oryginał faktury mailem oraz zamówienie na wskazany adres dostawy. Czas dostawy to zazwyczaj ok. 3 dni.

Usługi dla firm

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych kontrahentów, przygotowaliśmy szereg usług związanych z  pakowaniem herbaty, kawy, czekolady czy robieniem ceramiki NA ZAMÓWIENIE, dedykowanych dla firm. Szczegółowy opis usług dostępny jest tutaj.

Serdecznie zachęcamy do składania zamówień, zapytań również drogą mailową na biuro@smaksztuki.pl lub telefoniczną 502-931-131, 506-232-245.


Zapisz

Zapisz

Zapisz

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl