O nas

Czego chciałbyś się dowiedzieć?

1. Nasze doświadczenie
2. Kryteria jakości herbat i ziół
3. Jakie usługi wykonujemy?
4. Nota prawna
5. Kariera

6. KLUB Smaczna Paczka >>

Trochę o historii firmy

Firma Smak Sztuki jest przedsiębiorstwem rodzinnym. Powstała w 2010 r. jako sklep internetowy i hurtownia wysokiej jakości herbat, ziół, ceramiki autorskiej, prezentów. W roku 2011 rozszerzyła ofertę o zestawy herbat pod marką Smaczna Paczka, które cieszą się dużą popularnością.

Obecny zakres działalności

Obecnie firma Smak Sztuki obsługuje sklepy specjalistyczne, kawiarnie, restauracje oraz agencje eventowe i sukcesywnie buduje trwałe relacje z kontrahentami.

Specjalizujemy się w: 
- usługowym pakowaniu dostarczanych surowców korzystając m.in. z pomocy wyspecjalizowanych firm
- organizowaniu eventów, degustacji, warsztatów o wysokojakościowych herbatach, ziołach, yerba mate, kawach oraz warsztatów ceramicznych, od 2023 prowadzimy warsztaty robienia perfum oraz spotkania z zakresuperfumiarstwa.

Prowadzimy sprzedaż na stronie www.smaksztuki.pl Posiadamy doświadczenie i pasję w tym co robimy.

Cel i misja firmy

Cieszymy się opinią wiarygodnej i solidnej firmy, co jest wynikiem dbałości o podnoszenie jakości naszych usług oraz tworzenie pod naszą marką najlepszych produktów.

Zależy nam na tym, aby nie była to firma tylko nastawiona na sprzedaż produktów. Dlatego doradzamy naszym klientom oraz w ramach współpracy szkolimy pracowników. 
Każdy może do nas zadzwonić lub napisać a my zrobimy wszystko, aby pomóc w rozwiązaniu każdego problemu.

W Krakowie organizujemy przez cały rok spotkania herbaciane, degustacje i eventy. 

Serdecznie zapraszamy Państwa do współpracy.


Więcej o nas, o sile naszych pasji poniżej.

Małgorzata Poraszka wernisaż

MAŁGORZATA PORASZKA-CHODYŃ

Ceramika to moja pasja!

      Małgorzata pochodzi z Krakowa, od 2005 roku interesuje się gliną jako tworzywem artystycznym. Jej natchnieniem do tworzenia są pomysły męża, przyjaciół, piękno przyrody i podróże.

Z jej rąk powstają: biżuteria, doniczki, misy, świeczniki, kubki do herbaty, czajniki, tykwy ceramiczne do Yerba Mate oraz rzeźby kobiet. Kształtuję glinę, a ona przekształca mnie.

Małgorzatę cieszy proces twórczy i jego efekty. Cieszy ją, gdy jej przedmioty dają radość innym ludziom. Jeśli zaś chodzi o herbatę – to prawdziwa liściasta herbata towarzyszy jej cały dzień!

 .


Bartłomiej Chodyń degustacjaBARTŁOMIEJ CHODYŃ

      Bartłomiej pochodzi z Krakowa, zajmuje się zgłębianiem tajników herbaty od 2007 roku, zaczynał w Stowarzyszeniu Entuzjastów Yerba Mate, potem rozpoczął pracę w Herba Thea na krakowskim Kazimierzu.

Od 2010 roku rozpoczął samodzielną edukację herbacianą i zielarską, chętnie dzieląc się z każdym swoją wiedzą. Założył z żoną Małgorzatą sklep Smaksztuki.pl Od 2017 poznaje i fascynuje się również kawami speciality. Pomysłodawca wraz z artystką żoną Małgorzatą zestawów Smaczna Paczka.

Opracował w 2018 roku pomysłową metodę tworzenia tęczy z selekcjonowanych ziół. Z wykształcenia jest pedagogiem, jego pasją jest propagowanie wiedzy specjalistycznej o herbacie, kawie i ziołach na wykładach, konferencjach, warsztatach, panelach degustacyjnych, eventach.

W 2023 roku na Camino de Santiago wariant Mozarabe odkrył nową pasję do zapachów i perfum. Prowadzi obecnie warsztaty degustacyjne o herbatach, kawach, czekoladach belgijskich, warsztaty twórcze z zakresu robienia mydeł z płatkami kwiatów, warsztaty robienia perfum oraz spotkania o zapachach. Jego pierwsze wspomnienie z dzieciństwa to zapach pomarańczy w parku. Jego marzeniem jest stworzenie "Encyklopedii zapachów" online szczegółowo przybliżającej świat zapachów.

.

.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl