Kategorie blog
Artykuły
Na czym polegają warsztaty ceramiczne w Krakowie w Smak Sztuki?

W naszej pracowni ceramicznej Smak Sztuki przy ul. Kobierzyńskiej 117 a w Krakowie, proponujemy rozbudowany i elastyczny program zajęć dla osób chcących nauczyć się technik pracy z gliną. Umiejętności nabyte podczas warsztatów ceramicznych, pozwalają na samodzielne posługiwanie się nimi w warunkach domowych. Można je wykorzystać do tworzenia przedmiotów codziennego użytku, biżuterii, dekorów i do wielu zabaw z dziećmi. Nie ma czasu cenniejszego, niż ten spędzony razem, a nasze kursy rozszerzają wachlarz Państwa możliwości. Zapraszamy.

Herbata a ciąża

Okres ciąży to niezwykle ważny czas w życiu każdej kobiety. Już na początku ciąży, przyszła mama dostaje długą listę rzeczy, które nie są dla niej i dla powstającego w niej nowego organizmu wskazane. Co jednak z herbatą, którą również znajdziemy na niektórych listach produktów zakazanych dla przyszłych matek?...

Bezpłatna degustacja herbaty i kawy w Smak Sztuki w Krakowie

0
Bezpłatna degustacja herbaty i kawy w Smak Sztuki w Krakowie

Camelia sinensis choć jest skromnym krzewem to dzięki ludzkiej przemyślności, pomysłowości i rozmaitym eksperymentom oferuje nam ogromny wybór smaków, zapachów, kolorów i właściwości. Aby ogarnąć ogrom rodzajów herbaty musimy je poznawać stopniowo, smakować, nazywać wrażenia i określać swoje preferencje. 

Wychodzimy na przeciw tym potrzebom, zapraszając Was drodzy smakosze herbaty, na czwartkowe degustacje. W każdy czwartek pomiędzy godziną 15.00 a 18.00 można, a nawet należy przyjść do naszego sklepu stacjonarnego, znajdującego się w Krakowie przy ulicy Kobierzyńskiej 117 A, na osiedlu Ruczaj- Zaborze i skosztować jednej z herbat, kaw, a czasami również czekolad z naszej oferty.

Osoba, która jako pierwsza zawita w czwartek do sklepu może wybrać konkretną herbatę, którą następnie parzymy i oferujemy do spróbowania kolejnym klientom i gościom. Ten prosty zabieg pozwala zarówno nam jak i naszym klientom na pierwszy kontakt z wybranym suszem herbacianym, albo odświeżenie znajomości z nim i ułatwia dokonanie wyboru przed zakupami.

Degustacje są całkowicie darmowe i nie zobowiązują do zakupów. 

Kolejną zaletą degustacji czwartkowych jest możliwość wymiany doświadczeń dotyczących smaków, sposobów parzenia i wielu innych aspektów dotyczących herbaty. W czasie postpandemicznym, kiedy wielu z nas zostało pozbawionych zwykłych kontaktów międzyludzkich, kiedy spora część naszego życia toczyła się przy biurku w domu, możliwość i zachęta do wyjścia z domu, spotkania się w innymi osobami, wymiany doświadczeń i uśmiechów, niespieszne smakowanie są dodatkową atrakcją. 

Zachęcamy aby swoje doświadczenia utrwalać w postaci opinii pod konkretną herbatą, kawą, czekoladą w naszym sklepie internetowym smaksztuki.pl co pomaga innym entuzjastom pełnowartościowych herbat, kaw, czekolad dokonać właściwego wyboru sugerując się i wspomagając Państwa opiniami.

Dla osób będących w klubie Smaczna Paczka dodanie opinii o produktach wiąże się z otrzymaniem dodatkowych punktów, które obniżają koszty nabycia produktów w naszym sklepie. 

Komentarze do wpisu (0)

Newsletter
Chcesz wiedzieć pierwszy o nowościach i promocjach w sklepie?
Chcę otrzymywać E-mail Newsletter. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów marketingowych zgodnie z

polityką prywatności

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl