Kategorie blog
Artykuły
Na czym polegają warsztaty ceramiczne w Krakowie w Smak Sztuki?

W naszej pracowni ceramicznej Smak Sztuki przy ul. Kobierzyńskiej 117 a w Krakowie, proponujemy rozbudowany i elastyczny program zajęć dla osób chcących nauczyć się technik pracy z gliną. Umiejętności nabyte podczas warsztatów ceramicznych, pozwalają na samodzielne posługiwanie się nimi w warunkach domowych. Można je wykorzystać do tworzenia przedmiotów codziennego użytku, biżuterii, dekorów i do wielu zabaw z dziećmi. Nie ma czasu cenniejszego, niż ten spędzony razem, a nasze kursy rozszerzają wachlarz Państwa możliwości. Zapraszamy.

Herbata a ciąża

Okres ciąży to niezwykle ważny czas w życiu każdej kobiety. Już na początku ciąży, przyszła mama dostaje długą listę rzeczy, które nie są dla niej i dla powstającego w niej nowego organizmu wskazane. Co jednak z herbatą, którą również znajdziemy na niektórych listach produktów zakazanych dla przyszłych matek?...

Herbata biała to herbata cesarzy

0
Herbata biała to herbata cesarzy

Herbata biała produkowana niegdyś tylko dla Cesarza Chin, obecnie mimo popularności nadal stanowi rzadkość i wyjątkowy rarytas.

Herbata biała charakterystyczny kolor zawdzięcza procesowi produkcji. Drzewka herbaciane chronione są przed promieniami słonecznymi w taki sposób, aby nie wytworzyły chlorofilu. Taki proces prowadzi do szybkiego więdnięcia ledwo rozwijających się listków. 

Herbata ta jest zbierana na samym początku wiosny, dzięki czemu posiada ogromną ilość substancji odżywczych, często nazywana HERBATĄ MŁODOŚCI. Zawiera TEINĘ, o działaniu podobnym do kofeiny. Kompleks witamin i teiny wyraźnie pobudza układ nerwowy, podnosi koncentrację, nastrój i odżywia, oczyszcza z wolnych rodników oraz działa anymutagennie.

Obecnie największymi producentami herbaty białej są Chiny i Indie.

Szczególnie polecana do stosowania w: intensywnej pracy intelektualnej i fizycznej, profilaktyce chorób serca i miażdżycy, zakrzepów, profilaktyce nowotworowej, kuracjach oczyszczających z toksyn i metali ciężkich.

Komentarze do wpisu (0)

Newsletter
Chcesz wiedzieć pierwszy o nowościach i promocjach w sklepie?
Chcę otrzymywać E-mail Newsletter. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów marketingowych zgodnie z

polityką prywatności

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl