Kategorie blog
Artykuły
Na czym polegają warsztaty ceramiczne w Krakowie w Smak Sztuki?

W naszej pracowni ceramicznej Smak Sztuki przy ul. Kobierzyńskiej 117 a w Krakowie, proponujemy rozbudowany i elastyczny program zajęć dla osób chcących nauczyć się technik pracy z gliną. Umiejętności nabyte podczas warsztatów ceramicznych, pozwalają na samodzielne posługiwanie się nimi w warunkach domowych. Można je wykorzystać do tworzenia przedmiotów codziennego użytku, biżuterii, dekorów i do wielu zabaw z dziećmi. Nie ma czasu cenniejszego, niż ten spędzony razem, a nasze kursy rozszerzają wachlarz Państwa możliwości. Zapraszamy.

Herbata a ciąża

Okres ciąży to niezwykle ważny czas w życiu każdej kobiety. Już na początku ciąży, przyszła mama dostaje długą listę rzeczy, które nie są dla niej i dla powstającego w niej nowego organizmu wskazane. Co jednak z herbatą, którą również znajdziemy na niektórych listach produktów zakazanych dla przyszłych matek?...

Jak przystąpić do Klubu Smaczna Paczka?

0
Jak przystąpić do Klubu Smaczna Paczka?

Dla kogo jest Klub Smaczna Paczka?

Klub jest programem lojalnościowym tylko i wyłącznie dla klientów detalicznych. 

Klub Smaczna Paczka, to program lojalnościowy sklepu Smak Sztuki. Przynależność do Klubu premiujemy stałym rabatem w wysokości 10%. Ale to nie jedyna korzyść, za każde zakupy zarabiasz u nas punkty, które potem wymieniasz na produkty. 

Na czym polegają zakupy grupowe w Klubie Smaczna Paczka?

Możliwość zakupów grupowych jest adresowana szczególnie do osób, które znają nasze produkty i polecają skutecznie swoim znajomym, rodzinie. W praktyce przekłada się to na wielkość zakupów, dlatego aby skorzystać z zakupów grupowych, minimalna wielkość zamówienia to 250 zł. Osoby, które dokonują takich zakupów są dodatkowo premiowane punktami na swoje konto, czyli 4% wartości zakupów wraca na kolejne zakupy, na przykład na darmowe herbaty, kawy lub na rabat kwotowy. 

Więcej o zakupach grupowych w Smak Sztuki przeczytasz tutaj >>

Jak przystąpić do Klubu Smaczna Paczka?

Najprościej to zrobić przy rejestracji.

1. Wybierz w lewym górnym rogu opcję "Zarejestruj się"

Rejestracja w sklepie SmakSztuki

 Następnie wypełnij wszystkie wymagane pola, oznaczone gwiazdką (*). W polu Dodatkowe informacje, zaznacz opcję "Chcę korzystać z przywilejów Klubu Smaczna Paczka".

W przypadku kiedy jesteś już zarejestrowanym użytkownikiem sklepu SmakSztuki.pl, możesz cały czas przystąpić do Klubu Smaczna Paczka.  Wystarczy wysłać maila na adres: biuro@smaksztuki.pl z chęcią przystąpienia do Klubu Smacznej Paczki. Po naszej weryfikacji, zostaniesz członkiem Klubu. 

Teraz już jako członek Klubu Smaczna Paczka, pozostaje Ci się cieszyć stałym rabatem na wszystkie zakupy i punktami, które oznaczają aż 14% zwrotu na kolejne zakupy!

Zapisz

Komentarze do wpisu (0)

Newsletter
Chcesz wiedzieć pierwszy o nowościach i promocjach w sklepie?
Chcę otrzymywać E-mail Newsletter. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów marketingowych zgodnie z

polityką prywatności

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl