Kategorie blog
Artykuły
Na czym polegają warsztaty ceramiczne w Krakowie w Smak Sztuki?

W naszej pracowni ceramicznej Smak Sztuki przy ul. Kobierzyńskiej 117 a w Krakowie, proponujemy rozbudowany i elastyczny program zajęć dla osób chcących nauczyć się technik pracy z gliną. Umiejętności nabyte podczas warsztatów ceramicznych, pozwalają na samodzielne posługiwanie się nimi w warunkach domowych. Można je wykorzystać do tworzenia przedmiotów codziennego użytku, biżuterii, dekorów i do wielu zabaw z dziećmi. Nie ma czasu cenniejszego, niż ten spędzony razem, a nasze kursy rozszerzają wachlarz Państwa możliwości. Zapraszamy.

Herbata a ciąża

Okres ciąży to niezwykle ważny czas w życiu każdej kobiety. Już na początku ciąży, przyszła mama dostaje długą listę rzeczy, które nie są dla niej i dla powstającego w niej nowego organizmu wskazane. Co jednak z herbatą, którą również znajdziemy na niektórych listach produktów zakazanych dla przyszłych matek?...

Dlaczego herbata liściasta jest lepsza od herbaty ekspresowej?

0
Dlaczego herbata liściasta jest lepsza od herbaty ekspresowej?

Wiemy, że dobra herbata to herbata liściasta, bo to sprawdziliśmy. Wiele lat prowadzimy degustacje i odkrywamy nowe smaki i zapachy, aby przyjemność picia herbaty była prawdziwa i głęboka. Picie dobrej herbaty to czas mile spędzony, dlatego dzielimy się na degustacjach tymi przeżyciami z innymi osobami. Największa przyjemność w ciągu tych wszystkich lat pracy to moment, gdy nasz klient mówi: "Nie mogę przez was już pić herbaty ekspresowej, bo mi nie smakuje". To najlepsze co może się zdarzyć, bo streszcza sens naszej pracy. Proste przyjemności doświadczania smaku herbaty czynią chwile lepszymi, człowiek jest bardziej wyciszony, skoncentrowany i odprężony.

A co Ty o tym myślisz? Jakie jest twoje doświadczenie?

Wymyśliliśmy projekt "Co pijemy w Smak Sztuki", aby inspirować do picia dobrej herbaty codziennie. Zasubskrybuj nasz kanał na Youtube i obserwuj nasze degustacje herbat i degustacje kawowe. Mamy nadzieję, że sprawi Ci to wiele przyjemności i pomoże w wyborze nowych smaków.

Poniżej nowa degustacja na naszym kanale - to herbata kwitnąca Złota Królowa.

Komentarze do wpisu (0)

Newsletter
Chcesz wiedzieć pierwszy o nowościach i promocjach w sklepie?
Chcę otrzymywać E-mail Newsletter. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów marketingowych zgodnie z

polityką prywatności

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl