Kategorie blog
Artykuły
Na czym polegają warsztaty ceramiczne w Krakowie w Smak Sztuki?

W naszej pracowni ceramicznej Smak Sztuki przy ul. Kobierzyńskiej 117 a w Krakowie, proponujemy rozbudowany i elastyczny program zajęć dla osób chcących nauczyć się technik pracy z gliną. Umiejętności nabyte podczas warsztatów ceramicznych, pozwalają na samodzielne posługiwanie się nimi w warunkach domowych. Można je wykorzystać do tworzenia przedmiotów codziennego użytku, biżuterii, dekorów i do wielu zabaw z dziećmi. Nie ma czasu cenniejszego, niż ten spędzony razem, a nasze kursy rozszerzają wachlarz Państwa możliwości. Zapraszamy.

Herbata a ciąża

Okres ciąży to niezwykle ważny czas w życiu każdej kobiety. Już na początku ciąży, przyszła mama dostaje długą listę rzeczy, które nie są dla niej i dla powstającego w niej nowego organizmu wskazane. Co jednak z herbatą, którą również znajdziemy na niektórych listach produktów zakazanych dla przyszłych matek?...

Jak skorzystać z zakupów grupowych w Klubie Smaczna Paczka?

0
Jak skorzystać z zakupów grupowych w Klubie Smaczna Paczka?

Dla kogo jest Klub Smaczna Paczka?

Klub jest programem lojalnościowym tylko i wyłącznie dla klientów detalicznych. 

Klub Smaczna Paczka to program lojalnościowy sklepu Smaksztuki.pl z herbatą, kawą, czekoladą, ceramiką artystyczną. Od momentu, gdy wdrożyliśmy Klub cały czas rozwijamy się dzięki Waszym zakupom i zaufaniu do naszych produktów i usług.

Na czym polegają zakupy grupowe w Klubie Smaczna Paczka?

Możliwość zakupów grupowych jest adresowana szczególnie do osób, które znają nasze produkty i polecają skutecznie swoim znajomym, rodzinie. W praktyce przekłada się to na wielkość zakupów, dlatego aby skorzystać z zakupów grupowych, minimalna wartość zamówienia to 200 zł. przed rabatem 20%. Osoby, które dokonują takich zakupów są dodatkowo premiowane punktami na swoje konto, czyli 4% wartości zakupów wraca na kolejne zakupy, na przykład na darmowe herbaty, kawy lub rękodzieło ceramiczne z naszej pracowni. 

Jak szczegółowo wyglądają zakupy online z rabatem 20%?

Po Twojej informacji mailowej lub telefonicznej do nas, że przygotowujesz się do zakupów grupowych wyślemy Ci specjalny kupon na zakupy grupowe.

Jak zrobić ZAKUPY GRUPOWE w sklepie online Smaksztuki.pl?

Najprościej skontaktować się z nami mailowo: biuro@smaksztuki.pl lub telefonicznie +48-502-931-131. Mailowo wystarczy napisać, że planujecie z grupą przyjaciół robić u nas zakupy grupowe. Wtedy wyślemy specjalny kupon do wykorzystania na zakupy z rabatem 20%

Jak zrobić ZAKUPY GRUPOWE w sklepie stacjonarnym z herbatą w Krakowie?

Najprościej skontaktować się na początek z nami mailowo: biuro@smaksztuki.pl lub/i telefonicznie +48-502-931-131. Wystarczy napisać maila, że planujecie z grupą przyjaciół robić u nas zakupy grupowe. Wtedy wyślemy specjalny kupon do wykorzystania na zakupy z rabatem 20% i po opłaceniu zamówienia poinformujemy Cię mailowo lub/i telefonicznie o terminie odbioru zamówienia.

Czy możemy kupować z przyjaciółmi herbaty, kawy z oferty HURTOWEJ?

Tak, możecie kupować wszystkie produkty z zakładki HURTOWNIA >>, jednak minimalna wartość zamówienia ze względów logistycznych to 250 zł.  przed rabatem 20%. Dodatkowo dla Waszej wygody informujemy, że produkty zamawiane z tej zakładki w większości wysyłamy KURIEREM, ponieważ paczkomat nie zawsze jest możliwy z przyczyn logistycznych. 

Kupując z oferty hurtowej większe ilości herbat, kaw, ziół również otrzymujecie punkty w Klubie Smaczna Paczka. 

 

Komentarze do wpisu (0)

Newsletter
Chcesz wiedzieć pierwszy o nowościach i promocjach w sklepie?
Chcę otrzymywać E-mail Newsletter. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów marketingowych zgodnie z

polityką prywatności

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl