Kategorie blog
Artykuły
Na czym polegają warsztaty ceramiczne w Krakowie w Smak Sztuki?

W naszej pracowni ceramicznej Smak Sztuki przy ul. Kobierzyńskiej 117 a w Krakowie, proponujemy rozbudowany i elastyczny program zajęć dla osób chcących nauczyć się technik pracy z gliną. Umiejętności nabyte podczas warsztatów ceramicznych, pozwalają na samodzielne posługiwanie się nimi w warunkach domowych. Można je wykorzystać do tworzenia przedmiotów codziennego użytku, biżuterii, dekorów i do wielu zabaw z dziećmi. Nie ma czasu cenniejszego, niż ten spędzony razem, a nasze kursy rozszerzają wachlarz Państwa możliwości. Zapraszamy.

Herbata a ciąża

Okres ciąży to niezwykle ważny czas w życiu każdej kobiety. Już na początku ciąży, przyszła mama dostaje długą listę rzeczy, które nie są dla niej i dla powstającego w niej nowego organizmu wskazane. Co jednak z herbatą, którą również znajdziemy na niektórych listach produktów zakazanych dla przyszłych matek?...

Jak wymienić punkty na produkty w Klubie Smaczna Paczka

1
Jak wymienić punkty na produkty w Klubie Smaczna Paczka

Dla kogo jest Klub Smaczna Paczka?

Klub jest programem lojalnościowym tylko i wyłącznie dla klientów detalicznych. 

Uczestnictwo w naszym Klubie Smaczna Paczka to wiele przywilejów dla stałych klientów detalicznych. To nie tylko 10% rabat na każde zakupy, ale również możliwość wymiany zdobytych w czasie zakupów punktów na pełnowartościowe produkty! Im częściej kupujesz, tym więcej punktów w naszym programie lojalnościowym zdobywasz. Dodatkowo za każdą recenzję produktu, otrzymujesz od nas aż 6 punktów!

Jak sprawdzić stan swoich punktów w programie lojalnościowym oraz jak dokonać wymiany punktów na produkty, dowiesz się poniżej.

1. Logujemy się na nasze konto w sklepie

Logowanie do smak sztuki

2. Po zalogowaniu się, wchodzimy w zakładkę Moje Konto

Moja Konto Smak Sztuki

3. Jesteśmy w podglądzie konta. Na samym dole mamy dział Program Lojalnościowy, gdzie w Sumie Punktów możemy podejrzeć liczbę punktów, jakie zgromadziliśmy dokonując zamówień w sklepie.

4.  Aby wymienić punkty na produkty, klikamy niebieski napis pod liczbą punktów "Przejdź do listy produktów, które możesz wymienić za punkty"

Wymiana punktów na nagrody

5. Zobaczymy produkty, jakie możemy wymienić. Aby przeglądanie produktów było prostsze, możemy wybrać czy chcemy oglądać wszystkie dostępne produkty i zbierać na jakiś konkretny produkt punkty, czy też chcemy obejrzeć produkty, jakie możemy wybrać z posiadaną liczbą punktów.

6. Wybieramy interesujący nas produkt, wchodzimy w niego i klikamy "Wymień"

 

7. Jeśli posiadamy wystarczającą liczbę punktów, produkt zostanie dodany do naszego koszyka. W przypadku niewystarczającej liczby punktów, otrzymamy stosowny komunikat. W takim wypadku pozostaje nam dalsze zbieranie punktów ;)

 

Komentarze do wpisu (1)

18 grudnia 2020

:)

Newsletter
Chcesz wiedzieć pierwszy o nowościach i promocjach w sklepie?
Chcę otrzymywać E-mail Newsletter. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów marketingowych zgodnie z

polityką prywatności

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl