Kategorie blog
Artykuły
Na czym polegają warsztaty ceramiczne w Krakowie w Smak Sztuki?

W naszej pracowni ceramicznej Smak Sztuki przy ul. Kobierzyńskiej 117 a w Krakowie, proponujemy rozbudowany i elastyczny program zajęć dla osób chcących nauczyć się technik pracy z gliną. Umiejętności nabyte podczas warsztatów ceramicznych, pozwalają na samodzielne posługiwanie się nimi w warunkach domowych. Można je wykorzystać do tworzenia przedmiotów codziennego użytku, biżuterii, dekorów i do wielu zabaw z dziećmi. Nie ma czasu cenniejszego, niż ten spędzony razem, a nasze kursy rozszerzają wachlarz Państwa możliwości. Zapraszamy.

Herbata a ciąża

Okres ciąży to niezwykle ważny czas w życiu każdej kobiety. Już na początku ciąży, przyszła mama dostaje długą listę rzeczy, które nie są dla niej i dla powstającego w niej nowego organizmu wskazane. Co jednak z herbatą, którą również znajdziemy na niektórych listach produktów zakazanych dla przyszłych matek?...

Nie można pić herbaty ekspresowej, gdy odkryje się jakość herbaty liściastej

0
Nie można pić herbaty ekspresowej, gdy odkryje się jakość herbaty liściastej

Wierzymy, że jakość herbaty, kawy czy czekolady to decyzja, którą podejmują usta. Inspiracją dla nas do codziennej pracy, czyli degustowania, smakowania jest przekonanie, że prawdziwa herbata czy prawdziwa kawa ujawnia swoje całe bogactwo smaku właśnie w trakcie picia. Cały czas szukamy nowych smaków dla siebie i dla Was. Najbliższe dni będziemy smakować nasze produkty pod hasłem: 

Nie można pić herbaty ekspresowej, gdy odkryje się jakość herbaty liściastej.

To hasło nie zostało przez nas wymyślone, napisało je życie, życie pisze je w każdym człowieku, który odkrywa smak jakościowej herbaty i naprawdę już nie może wrócić do picia herbaty ekspresowej.

Prowadzimy sklep z herbatą od 2010 roku. Nasze początki w 2010 roku to była decyzja smakowania dobrej herbaty i dzielenia się nią z innymi. Od tego wszystko się zaczęło, po prostu od smakowania, degustowania i tak już u nas jest, że wszystko musimy sprawdzić, przeczytać o danym produkcie, ale najważniejsza jest degustacja herbaty. Degustujemy herbaty, kawy, czekolady no i również zioła na przykład rooibos czy miętę. 

Wymyśliliśmy projekt "Co pijemy w Smak Sztuki", aby popularyzować naszą ideę. Zasubskrybuj nasz kanał na Youtube i obserwuj nasze degustacje herbaty oraz degustacje kawy. Mamy nadzieję, że sprawi Ci to wiele przyjemności i pomoże w wyborze nowych smaków.

Komentarze do wpisu (0)

Newsletter
Chcesz wiedzieć pierwszy o nowościach i promocjach w sklepie?
Chcę otrzymywać E-mail Newsletter. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów marketingowych zgodnie z

polityką prywatności

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl